روش‌های کسب درآمد از تلگرام

با افزایش تعداد کاربران و مخاطبان فضای مجازی، کسب و کارهای اینترنتی بوجود آمدند و بسیاری از افراد از این طریق توانستند درآمد خوبی را برای خود بدست بیاورند، امروزه نیز این روال پابرجاست.
برنامه پیام رسان تلگرام با ورود به ایران توانست به دلیل داشتن امکانات و امنیت بالا جای خود را به آسانی در بین مردم پیدا کرده و مخاطبان و کاربران زیادی را جذب خود کند و به سرعت به برترین برنامه پیام رسان در ایران تبدیل شود. با افرایش تعداد کاربران این برنامه (حدود ۳۰ میلیون کاربر ایرانی) بسیاری از افراد به فکر ایجاد کسب و کار در این برنامه و کسب درآمد از تلگرام افتادند همین امر باعث شد تا شکل جدیدی از کسب وکار در ایران شکل بگیرد و کسب درآمد از تلگرام به یکی از گزینه‌های درآمد زایی تبدیل شود. البته این تنها دلیل اوج گرفتن کسب و کارهای تلگرامی نبود و عواملی چون: وجود امکانات کافی در برنامه تلگرام، نیاز نداشتن به سرمایه اولیه زیاد و… نیز در این امر دخیل بودند.

کسب درآمد از تلگرام در ابتدا شاید کاری بسیار سخت و دشوار بنظر بیاید که نیازمند مهارت‌های خاص کامپیوتری می‌باشد ولی در حقیقت این چنین نیست و افراد عادی که اطلاعات کامپیوتری و برنامه نویسی ندارند نیز می‌توانند از تلگرام برای کسب درآمد استفاده کنند.

در این مطلب قصد داریم برخی از روش‌های کسب درآمد از تلگرام را مورد بررسی قرار دهیم و مشکلات و مزایای هرکدام را بیان کنیم.

روش‌های کسب درآمد از تلگرام

کسب درآمد از طریق ساخت ربات تلگرام

در ادامه مبحث روش‌های کسب درآمد از تلگرام، به امکان ربات می‌رسیم. ربات تلگرامی یکی از امکاناتی است که برنامه تلگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است و می‌توان از آن برای کسب درآمد نیز استفاده کرد. ربات امکانی بود که تلگرام برای اولین بار در ایران اجرا کرد و بسیار هم موفق بود.

به دو شکل می‌توان از ربات‌های تلگرامی برای درآمد زایی و ایجاد کسب و کار استفاده کرد.

  • روش کسب درآمد از ربات تلگرام برای برنامه نویسان
  • روش کسب درآمد از ربات تلگرام برای افراد عادی

حالت اول: اگر شما یک برنامه نویس هستید و قصد کسب درآمد از تلگرام را دارید، ربات‌های تلگرام این مکان را برایتان فرآهم کرده است. شما می‌توانید شروع به ربات نویسی کرده و کسب و کاری تحت همین عنوان ایجاد کنید. به این شکل که برای کسانی که نیاز به ربات تلگرامی دارند، ربات طراحی کنید. مثلا برای فروشگاه‌های آنلاین، سایت‌های محتوا محور و یا حتی افراد عادی که اطلاعات کافی برای ربات نویسی ندارند. همچنین اگر صاحب ایده‌ی جذابی هستید می‌توانید آن‌را بصورت ربات نوشته و به ازای ارائه امکانات از کاربران وجه فعالسازی دریافت کنید همانند خیلی از ربات‌های موفق مانند پیغام ناشناس و …!

حالت دوم: اگر شما یک کاربر عادی هستید و دانش برنامه نویسی ندارید، می‌توانید یک ایده خوب را در ذهن خود پرورش دهید و فقط کد نویسی آن را بر عهده یک برنامه نویس ربات گذاشته و سپس از آن شروع به کسب درآمد کنید. ایده‌هایی مانند حرف تو ناشناس به من بزن و … که درآمدهای زیادی را برای صاحبان خود داشته‌اند. یا اگر کسب و کار عادی در بیرون از فضای مجازی دارید و دوست دارید همان را در تلگرام اجرا کنید مانند فروشگاه، مغازه، می‌توانید از یک برنامه نویس ربات کمک گرفته و کسب و کار خود را از طریق ربات گسترش دهید.

ایجاد کانال تلگرام برای کسب درآمد

راه و روش کسب درآمد از تلگرام

راحت‌ترین و عمومی‌ترین روش کسب درآمد از تلگرام که نیاز به اطلاعات تخصصی هم ندارد، کسب درآمد از کانال‌های تلگرامی می‌باشد. شما می‌توانید یک کانال تلگرام در رابطه با حرفه و یا ایده خود راه‌اندازی کرده و شروع به درآمد زایی کنید. به عنوان مثال می‌توانید یک فروشگاه آنلاین راه‌اندازی کنید و یا یک کانال تبلیغاتی ایجاد کنید و یا حتی یک کانال عادی.

امروزه بسیاری از افراد با ایجاد یکی کانال با محتوای پر طرفدار مثلاً اخبار، دلنوشته، کلیپ خنده‌دار و … و با افرایش ممبر کانال خود شروع به کسب درآمد می‌کنند. مهم‌ترین دغدغه در کسب درآمد از طریق کانال تلگرام، افزایش ممبر تلگرام می‌باشد که باید حتما روش‌های مختلف آن را دانسته و از آن‌ها برای بالا بردن تعداد ممبر خود استفاده کنید. اگر تعداد مخاطبان یا همان ممبر کانال شما کم باشد نمی‌توانید درآمد مناسبی نیز از آن برداشت کنید.

یکی از روش‌های افزایش ممبر تلگرام خرید ممبر واقعی می‌باشد که با وجود سایت‌های معتبری همچون کافه ممبر این کار بسیار آسان شده است. خرید ممبر واقعی ۲ مزیت بسیار مهم دارد، اول اینکه شما می‌توانید با سرعت کسب و کار خود را آغاز کنید و نیاز به صرف زمان زیاد ندارید، و دوم اینکه ممبرهای شما واقعی و حقیقی بوده و بازدهی بالایی خواهند داشت.

نکته مهم دیگر در کانال‌های تلگرامی این است که اگر شما مدیر یک کانال تلگرامی هستید در هنگام حذف اکانت تلگرام ، کانال شما حذف نشده و مراحل حذف کانال تلگرام متفاوت است.

همچنین شما به عنوان یک مدیر کانال تلگرامی، همواره می‌بایست دانش خود را در زمینه‌های تولید محتوا، بازاریابی الکترونیک و نیز نکات مهم در مدیریت کانال تلگرام افزایش دهید.

ساخت گروه یکی از روش‌های کسب درآمد از تلگرام

 کسب درامد با کانال تلگرام

ساخت گروه هم یکی از روش‌های کسب درآمد از تلگرام می‌باشد. در اوایل ورود برنامه پیام رسان تلگرام به ایران این روش بسیار معمول بود ولی با ایجاد امکان “کانال” توسط تیم برنامه نویسی تلگرام این روش دیگر کاربردی ندارد.

این روش معایب زیادی داشت که شاید مهم‌ترین آن عدم توانایی در کنترل اعضای گروه بود که شما به عنوان مدیر و یا همان ادمین گروه توانایی کنترل اعضای گروه خود را نداشتید.

در هر صورت چه صاحب یک کانال تلگرامی باشید و چه یک گروه یا سوپر گروه، حتماً توجه داشته باشید که در جذب اعضای جدید، همواره به دنبال روش افزایش ممبر واقعی تلگرام باشید و نه راه‌های آسان و فیک، چرا که در آخر بازده واقعی به درد شما خواهد خورد و نه عدد نمایش داده شده در اعضا…!

روش‌های کسب درآمد از تلگرام را مطالعه کردید حال شما نیز می‌توایند از این بستر امن برای درآمد زایی استفاده کنید. برای شروع کار کانال خود می‌توانید از کافه ممبر که مرجع تخصصی افزایش ممبر و فالوور بحساب می‌آید مشاوره و کمک بگیرید.

آوا موزیک
لینک کوتاه این آهنگ
http://ava-2music.ir/69723/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag