کرایه ماشین تهران از منظر مسائل حقوقی

مسائل حقوقی اجاره خودرو

اجاره ماشین با عقد قرار داد صورت می گیرد و یک مسئله حقوقی می باشد،که در واقع انتقال مالکیت منافع به طور موقت به مستاجر می باشد. کرایه ماشین یا همان اجاره خودرو یعنی در مورد هر مالی که ماندنی باشد . با استفاده از آن تمام نشود امکان پذیر است.

مانند یک خودرو که مالی است که با استفاده از آن مال باقی خواهد ماند و از بین نمی رود بنابر این کرایه ماشین از لحاظ قانونی امکان پذیر است.

مسائل حقوقی اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مسائل حقوقی اجاره خودرو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

نکته قابل تامل اینکه هنگامی خودرو در دست مستاجر به صورت کرایه است ،نامبرده مکلف به رعایت رفتار متعارف با ماشین است و هرگونه رفتار غیر متعارف به منزله تقصیر و تعدی و تفریط محسوب شده و در صورت بروز خسارت ، مسئول جبران آن می باشد.اما اگر مستاجر در زمان اجاره ماشین ،با خودرو رفتار متعارف داشت ولی به هر دلیل به خودرو خسارت وارد شد ،در قبال خسارت وارده مسئولیتی نداشته و مالک (موجر) مسئولیت دارد.

مسائل حقوقی اجاره خودرو

مسائل حقوقی اجاره خودرو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مسائل حقوقی اجاره خودرو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

در واقع خودرو دست مستاجر بصورت امانی می باشد و ید مستاجر نسبت به خودرو امانی است مگر اینکه مستاجر تقصیر در حفظ و نگهداری آن کند که ید وی ضمانی می شود و از زمان تقصیر به بعد مسئول هرگونه اتفاق در خصوص خودرو است.

چرا از موسسه اجاره خودرو و اجاره ماشین کمیل اجاره کنیم؟

موسسه اجاره خودرو و کرایه اتومبیل کمیل با ناوگانی متنوع و مشتمل بر انواع خودروهای آلمانی شامل (اجاره بنز S500 – اجاره بنز CLS – اجاره بنز CLK – اجاره بنز SLK – اجاره بنز C200 و اجاره بی ام و X6 – اجاره بی ام و X4 – اجاره بی ام و X3 – اجاره بی ام و X1 – اجاره بی ام و ۵۲۸ – اجاره بی ام و ۳۲۸ – اجاره بی ام و Z4 – اجاره بی ام و ۶۳۰ – اجاره بی ام و ۳۳۰ – اجاره پورشه پانامرا –  اجاره پورشه کاین – اجاره پورشه باکستر ) و خودرو های کره ای شامل ( اجاره  هیوندای سانتافه IX45 – اجاره هیوندای توسان IX35 – اجاره هیوندای وراکروز IX55 – اجاره هیوندای گرنجور – اجاره هیوندای سوناتا وای اف – اجاره هیوندای سوناتا ال اف – اجاره هیوندای سوناتا ال اف – اجاره هیوندای ولوستر – اجاره هیوندای جنسیس چهار درب – اجاره هیوندای جنسیس کوپه – اجاره کیا اپتیما – اجاره کیا اسپورتیج – اجاره کیا سراتو کوپه – اجاره کیا سراتو چهار درب – اجاره کیا سورنتو ) و خودرو های ژاپنی شامل ( اجاره تویوتا لندکروز – اجاره تویوتا پرادو چهاردرب – اجاره تویوتا پرادو دو درب – اجاره تویوتا اف جی کروزر – اجاره تویوتا GT86 – اجاره تویوتا کرولا – اجاره تویوتا کمری – اجاره لکسوس IS300 کروک – اجاره لکسوس NX – اجاره لکسوس RX350 ) می باشد. و این مجموعه کامل خودروها به مشتریان و متقاضیان اجاره خودرو و اجاره ماشین عروس و موسسات توریستی و تشریفات این امکان را میدهد انتخابی آزادانه داشته باشند و در صورت لزوم اقدام به جابجایی خودرو نمایند.

مسائل حقوقی اجاره خودرو

اجاره خودرو کمیل

آوا موزیک
لینک کوتاه این آهنگ
http://ava-2music.ir/73152/
پخش آنلاین
کد پخش آنلاین برای استفاده در وبلاگ و وبسایت
tag