آخرین قتل مایکل مایرز را در اولین تریلر Halloween 3 ببینید


یونیورسال پیکچرز اولین تریلر پایان هالووین را منتشر کرد که در آن شاهد رویارویی نهایی مایکل مایرز با لوری استرود هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تریلر بازی Halloween Ends منتشر شد. در اولین تریلر فیلم Halloween 3 که یونیورسال به تازگی منتشر کرده است، آخرین رویارویی مایکل مایرز با لوری استرود را بعد از اتفاقات قسمت قبل می بینیم، لوری استرود افراد بیشتری را می کشد. در زیر می توانید آن تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

جیمی لی کرتیس به عنوان لوری استرود، جیمز جود کورتنی و نیک کسل در نقش نیک کسل/مایکل مایرز، اندی ماتیچاک، ویل پاتون، کایل ریچاردز، مایکل اولری، روهان کمپبل و عمر دارسی از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم هالووین به پایان رسید و به ایفای نقش پرداختند. مانند دو قسمت آخر فیلم هالووین، دیوید گوردون گرین وظیفه هدف گذاری و دنی مک براید آنها مسئولیت نوشتن فیلمنامه فیلم پایان هالووین را بر عهده دارند.

فیلم هالووین در سال 2018 اکران شد و توانست توجه منتقدان را به خود جلب کند. این فیلم ترسناک در نهایت بیش از 255 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و پس از آن موفقیت، یونیورسال برای ساخت دو دنباله دیگر در هالووین چراغ سبز نشان داد. هالووین می کشد، دنباله هالووین، سال گذشته در سینماها و در سرویس استریم طاووس اکران شد و نقدهای متوسطی دریافت کرد و فیلم ترسناک بیش از 131.7 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت.

فیلم Halloween Ends قرار است در 14 اکتبر اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید