آخرین وضعیت بازی سونی بیشتر از کنفرانس های E3 این شرکت تماشا شده است


آمارهای کانال رسمی یوتیوب پلی استیشن نشان می دهد که هیچ یک از کنفرانس های E3 سونی به اندازه State of Play در ژوئن 2022 محبوب نبودند.

اوایل خرداد امسال شاهد پخش یکی از بهترین قسمت های برنامه State of Play سونی بودیم که مورد علاقه بسیاری از طرفداران قرار گرفت. زیرا هم بازی‌های چند پلتفرمی بزرگ مانند بازسازی Resident Evil 4، هم بازی‌های مستقل جذابی مانند Stray و هم بازی انحصاری مورد انتظار Final Fantasy 16 توجه گیمرها را به خود جلب کرده‌اند. حال در جدیدترین اخبار بازی، اطلاعات جالبی از تعداد بینندگان State of Play منتشر شده است.

کنفرانس Sony E3 2016 که بسیاری از طرفداران پلی استیشن هنوز آن را با علاقه به یاد می آورند، پربیننده ترین رویداد E3 سونی است. این کنفرانس بیش از 2512000 بار در کانال یوتیوب پلی استیشن مشاهده شد. در همین حال، می بینیم که نسخه انگلیسی زبان State of Play تنها در ژوئن 2022 بیش از 2521000 بیننده در کانال YouTube PlayStation داشته است.

ما در اینجا در مورد PlayStation Shock صحبت نمی کنیم، ما فقط در مورد آخرین گیم پلی صحبت می کنیم. بنابراین در این میان جالب است بدانید که پلی استیشن ویترین در سال ۲۰۲۱ به بیش از ۳ میلیون و ۹۱۰ هزار بیننده رسید.

وضعیت سونی ژوئن 2022

طبق آمار، سونی موفق می شود توجه بازیکنان را به مهم ترین لحظات بازی جلب کند و هر ساله در سطح بالاتری از بازی، آنها را مشتاق تماشای PlayStation Showcase نگه می دارد. این استراتژی گام به گام شکل گرفت و احتمالاً از زمانی شروع شد که سونی اعلام کرد در E3 2019 شرکت نخواهد کرد. پس از آن، پلی استیشن وارد E3 نشد و حتی حضور خود را در برخی رویدادهای قدیمی دیگر کاهش داد. به عنوان مثال، ما قبلاً به طور رسمی می دانیم که سونی در Gamescom 2022 حضور ندارد.

علاوه بر حضور کنترل شده و محدود برخی از رویدادهایی که توسط جف کلی مانند جوایز Summer Game Fast و Game، سونی برای اعلام آخرین اخبار بازی و ارائه تریلرهای هیجان انگیز به گیمرهای پلی استیشن، به State of Play و PlayStation Shock متکی است. به نظر می رسد که هر سال حداقل با چند حالت مختلف بازی و پلی استیشن ویترین مواجه می شویم. حال باید منتظر بمانیم تا مشخص شود دقیقا در کدام روز از کدام ماه کنفرانس پلی استیشن 2022 را خواهیم دید.

دیدگاهتان را بنویسید