آخرین وضعیت کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در یونان اعلام شدبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، سایت یونانی sporttime آخرین وضعیت کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی تیم آاک را تشریح کرد. با وجود اینکه انصاری فرد در لیست مازاد سرمربی آاک قرار دارد، هنوز تیم جدیدی پیدا نکرده و ابهامات زیادی پیرامون او وجود دارد.

رسانه ها نوشتند: «در AAC صحبت های زیادی در مورد جذب یک مهاجم وجود دارد. باشگاه به دنبال بازیکنی با خصوصیات متفاوت نسبت به آرائوخو است، زیرا گارسیا می تواند در پست های فوروارد استفاده شود، اما واضح است که تیم نمی تواند در تمام سال به این تصمیم اعتماد کند. کریم انصاری فرد نیز در لیست AAC قرار دارد. همه چیز درباره این بازیکن 32 ساله ایرانی شنیده شده است: بازگشت به کشورش، قبرس، باشگاه OFI، باشگاه لامیا، اروپا و هند.

sporttime در ادامه نوشت: دلایل سختی جدایی انصاری فرد اکنون مشخص است. همسرش یونانی است و خانواده ای در آتن دارند که ترک آن برای او دشوار است. آترومیتوس شرایط خوبی خواهد داشت، اما آنها اخیراً یک مهاجم را به خدمت گرفته اند. برای جدایی انصاری فرد باید با AAC برای پرداخت غرامت به توافق برسند زیرا قرارداد او که تابستان آینده به پایان می رسد 500 هزار یورو است. جدایی مهاجم ایرانی اکنون سخت است اما غیرممکن نیست. این به این دلیل است که برخی از تیم‌ها برای به دست آوردن او تلاش زیادی می‌کنند و می‌توانند قرارداد بزرگی حتی مشابه آک ارائه دهند.»

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید