آموزش رانندگی به صورت تصویری و تصویری در سوال


به طور عمده مشکل اصلی که افراد در گرفتن گواهینامه رانندگی با آن مواجه هستند، آزمون عملی یا شهری رانندگی است. وقتی برای گواهینامه رانندگی درخواست می کنید، باید دو نوع آزمون مختلف را پشت سر بگذارید. قبولی در این دو آزمون به شما امکان دریافت گواهی را می دهد. اگر توانایی یادگیری مفاهیم مختلف آزمون ها را نداشته باشید، به سختی می توانید در آزمون ها موفق شوید و راننده خوبی شوید. قسمت اصلی آزمون رانندگی قسمت عملی و شهری آن است. برای اینکه به راحتی رانندگی صحیح را یاد بگیرید و با موفقیت در آزمون منشی شهرستانی قبول شوید، راه حلی مناسب برای شما داریم.

تست های رانندگی

در ایران برای گرفتن گواهینامه رانندگی باید در یکی از آموزشگاه های رانندگی ثبت نام کنند. پس از ثبت نام، آموزش رانندگی آغاز خواهد شد. در کلاس قانون افراد باید یک کتاب 200 صفحه ای را بخوانند و یاد بگیرند. بنابراین اولین قدم در یادگیری رانندگی، یادگیری است قوانین و محتوای نظری آن شروع می شود. پس از یادگیری محتوای کتاب می توانید در آزمون نمره قابل قبولی کسب کنید. آزمون تنظیمی همیشه 30 سوال تستی خواهد داشت. خواندن کتابی با بیش از 200 صفحه ممکن است کمی سخت باشد، بنابراین توصیه می کنیم از سوالات قوانین رانندگی استفاده کنید.


استفاده از سوالات دفترچه قوانین به شما اعتماد به نفس قبولی در آزمون اول را تضمین می کند. قدم بعدی یادگیری رانندگی حضوری با مربی است. مهمترین قسمت آزمون رانندگی شرکت در این آزمون است و بدون یادگیری مطالب این جلسات نمی توانید رانندگی کنید. حتی افرادی که تا حدودی با رانندگی آشنا هستند باید در این جلسات شرکت کنند تا رانندگی حرفه ای را یاد بگیرند. زیرا رانندگی با آنچه از دور دیده می شود متفاوت است. شما باید بتوانید در محل تصمیم بگیرید و با خیال راحت رانندگی کنید. در این جلسات مربی اصول رانندگی و قطعات خودرو را به شما آموزش می دهد.

آزمون شهری

پس از اتمام جلسات می توانید با صلاحدید مربی در آزمون شهرستانی شرکت نمایید. آزمون شهری سخت ترین قسمت گرفتن گواهینامه رانندگی است. در این آزمون شما باید بتوانید اصول رانندگی در حضور افسر را به طور کامل اعمال کنید و به سوالات افسر پاسخ دهید. فقط در این صورت می توانید گواهینامه بگیرید. نحوه رانندگی و انجام وظایف خواسته شده توسط افسر، نتیجه آزمون رانندگی شهری شما را تعیین می کند. این جلسه برای اکثر افراد استرس زا و سخت است. برای اینکه رانندگان خوبی در پیست ها داشته باشیم، سعی می شود کمی با شرکت کنندگان سخت گیر باشد. زیرا این افراد باید بتوانند در حضور تعداد زیادی از رانندگان بدون اینکه مشکلی برای کسی ایجاد کنند به خوبی رانندگی کنند.

آموزش رانندگی در یک ویدیو

همانطور که گفتیم رانندگی حضور خواهد داشت. این به این معنی است که شما باید رانندگی ماشین را در حضور یک مربی طی چندین جلسه یاد بگیرید. رانندگی با ماشین کار سختی است. البته سختی رانندگی فقط برای تازه واردان است و زمانی که حرفه ای شوید می توانید به راحتی رانندگی را شروع کنید. سختی این کار زمانی است که باید در چند جلسه کوتاه رانندگی را به طور کامل یاد بگیرید. آزمون قوانین را می توان با دانلود دفترچه قوانین و مطالعه آن قبول شد اما در آزمون شهری باید توانایی رانندگی داشته باشید.

به همین دلیل بهتر است در کنار جلسات آموزش رانندگی از مطالب آموزشی تصویری و تصویری استفاده شود. زیرا یکی از بهترین راه های یادگیری دیدن و شنیدن است. تماشای فیلم ها و فیلم های آموزشی بهترین کمک برای قبولی در آزمون شهرداری خواهد بود. زیرا در این آموزش ها تمامی اصول رانندگی به شما آموزش داده می شود. اگر در یادگیری قسمت‌های مختلف رانندگی مشکل دارید، درس‌های ارائه‌شده به شما کمک می‌کند تا بیشتر به کار بپردازید رانندگی من متوجه می شوم

بعد از تماشای آموزش های تصویری متوجه می شوید که رانندگی اصلا سخت نیست و به راحتی از عهده آن بر می آیید. فقط باید به آموزش های ویدیویی نگاه کنید. در این آموزش ها مطالب به قسمت هایی تقسیم می شود تا شرکت کنندگان در هر قسمت که مشکل دارند بتوانند به صورت مکرر آن را ببینند.

بخش های مختلف آموزش رانندگی

زمانی که قصد رانندگی دارید، از ابتدا باید اصولی را رعایت کنید. این اصول برای ایمنی و راحتی رانندگی شما هستند. بدون رعایت این اصول قطعا در هنگام رانندگی دچار مشکل خواهید شد. برای این کار بهتر است دوره کوتاه شده تفویض را به خاطر بسپارید. این اصطلاح به صندلی، کمربند، آینه، دنده، فرمان، آماده سازی و ترمز دستی اشاره دارد. در اولین مرحله رانندگی باید این مراحل را به ترتیب انجام دهید. توجه داشته باشید که خروج از پارک با ترتیب اقدامات مشخص شده یکی از مواردی است که افسر از شما انتظار دارد در آزمون شهری انجام دهید. اگر در هر یک از مراحل مردود شوید، به احتمال زیاد در امتحان مردود خواهید شد.

قسمت های بعدی که به صورت ویدئویی یاد خواهید گرفت نحوه رانندگی صحیح خودرو و رانندگی آن در جاده ها و شرایط مختلف است. بسته به نوع جاده و شرایط آب و هوایی باید بتوانید ایمن رانندگی کنید. شناخت کاربر هر دنده، نحوه تعویض دنده، نحوه حرکت در خیابان و غیره. از ابتدایی ترین مواردی است که در فیلم ها و تصاویر آموزش رانندگی به شما آموزش داده می شود. اما حالا این محتوا را از کدام رسانه باید دریافت کنید؟

آموزش تصویری رانندگی با سوال

همانطور که گفتیم، یادگیری از طریق تصاویر و ویدئوها بهترین راه حل برای یادگیری رانندگی است. این تنها راهی است که می توانید رانندگی خوب را یاد بگیرید و در آزمون رانندگی خود موفق شوید. افرادی که مهارت کافی برای کنترل خودرو را ندارند، قطعا در آزمون پایه یا شهرستان مردود خواهند شد. افسری که در آزمون شرکت می کند از شما انتظار دارد که تمام قوانین و مقررات رانندگی را به خاطر بسپارید. آگاهی از محتوای آیین نامه اولین شرط شرکت در آزمون شهرستانی است. اگر در قبولی در آزمون آیین نامه مشکل دارید، می توانید با دانلود نمونه سوالات از دفترچه آیین نامه، آن را با موفقیت و بدون مشکل پشت سر بگذارید.

اکنون که به مرحله اصلی رسیده اید، رسانه ها با شما خواهند بود. Bast Sewal سعی کرد بهترین تصاویر و ویدیوها را خلق کند آموزش رانندگی، این کار را برای شما آسان تر کند. با تماشای فیلم ها و تصاویر آموزشی ارائه شده توسط Best Question می توانید به یک راننده متخصص تبدیل شوید. رانندگان باتجربه برای قبولی در آزمون شهری مشکلی نخواهند داشت. به این ترتیب می توانید استرس خود را در حین امتحان کاهش دهید و بدون صرف وقت زیاد با خیال راحت در آزمون شهرستان قبول شوید.

توجه داشته باشید که قبولی در آزمون شهرستانی کار سختی نیست البته اگر از فیلم ها و آموزش های تصویری استفاده کنید سوال را ببندید استفاده کنید. به غیر از آموزش رانندگی، بست ساوال مواد ایمنی رانندگی را نیز آماده کرده است تا بتوانید یک راننده حرفه ای شوید. با مشاهده آموزش رانندگی بست ساوال به چند نکته مهم و ویژه آزمون راهنمایی و رانندگی شهری نیز دسترسی خواهید داشت تا بتوانید این آزمون را به راحتی پشت سر بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید