آواتار: مرزهای پاندورا تا سال مالی آینده به تعویق افتاد


بازی اول شخص جهان باز Avatar: Frontiers of Pandora که قرار بود قبل از آوریل 2023 منتشر شود، اکنون بین آوریل 2023 و مارس 2024 منتشر خواهد شد.

مدت هاست که طرفداران می دانند که استودیو Massive Entertainment در حال کار بر روی توسعه بازی Avatar است. سال گذشته، پس از رونمایی کامل از Avatar: Frontiers of Pandora، یوبی‌سافت اعلام کرد که این بازی در سال 2022 به دست بازیکنان می‌رسد. از آنجایی که بازی از آن زمان به حالت خاموش درآمده است، بسیاری می‌خواستند بدانند که آیا این برنامه‌ها هنوز سر جای خود هستند یا خیر. البته یوبی سافت تاکید کرد که این بازی جهان باز تا تاریخ 31 مارس 2023 (11 آوریل 1402) منتشر خواهد شد و شایعاتی مبنی بر انتشار نوامبر 2022 منتشر شد.

با این حال، اخیراً مشخص شد که هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد و بازیکنان باید برای تجربه بازی بیشتر منتظر بمانند. یوبی سافت در آخرین گزارش مالی سه ماهه خود تایید کرد که Avatar: Frontiers of Pandora رسما به تعویق افتاده است. این بازی اکنون برای انتشار در سال مالی 2023-24 برنامه ریزی شده است که از 1 آوریل 2023 (12 آوریل 1402) آغاز می شود و در 31 مارس 2024 (12 آوریل 1403) به پایان می رسد.

یوبی‌سافت در بیانیه‌ای جدید نوشت: «در حالی که زمان توسعه اضافی نتیجه محدودیت‌های تولید فعلی در صنعت بازی است، ما سخت کار می‌کنیم تا کارآمدترین شرایط کاری را برای اطمینان از بهره‌وری و انعطاف‌پذیری بالا برای تیم‌های توسعه طراحی کنیم، در حالی که ما بهترین تجربه برای بازیکنان مطمئن شویم.»

هنوز مشخص نیست که این موضوع چه تاثیری بر زمان انتشار Avatar: Frontiers of Pandora خواهد داشت. رویداد Ubisoft Forward برای 10 سپتامبر برنامه ریزی شده است. جایی که خیلی ها انتظار داشتند این بازی جهان باز معرفی شود اما حالا تردیدهایی در مورد آن وجود دارد. بازی آواتار در راه اندازی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس روی ایکس باکس سری اس، رایانه شخصی و استادیا عرضه شد.

دیدگاهتان را بنویسید