آپدیت اندروید 13 برای Galaxy S21 FE به زودی منتشر خواهد شد


به روز رسانی اندروید 13 برای Galaxy S21 FE به زودی منتشر می شود و در این مقاله به بررسی مشخصات و ویژگی های این نسخه از اندروید 13 که در قالب One UI 5 ساخته شده است می پردازیم.

سامسونگ اخیرا برنامه انتشار پایدار One UI 5 برای تلفن‌ها و تبلت‌های Galaxy واجد شرایط فهرست شده است. اما برنامه زمانبندی این شرکت برای عرضه این سیستم عامل برای مدل FE یعنی Galaxy S21 FE مشخص نکرده بود اکنون نسخه آزمایشی UI 5.0 برای Galaxy S21 FE روی سرورهای این شرکت دیده شده است که نشان می دهد سامسونگ در حال آزمایش و ارزیابی آن است.

بیشتر بخوانید: سرقت و افشای تراشه سامسونگ؛ چهار مقام عالی رتبه متهم اصلی هستند!

زمان انتشار آپدیت اندروید 13 برای Galaxy S21 FE است

گفته شده که نسخه پایدار اندروید 13 برای گلکسی اس 21 FE ماه آینده عرضه خواهد شد اما هنوز هیچ تایید رسمی از این خبر وجود ندارد.

آپدیت اندروید 13 برای Galaxy S21 FE

پرچمداران گلکسی اس 21 به‌روزرسانی‌های One UI 5.0 بتا را دریافت می‌کند، اما به دلایلی، Galaxy S21 FE بخشی از طرح بتا نیست. اندروید 13 اولین ارتقای بزرگ این گوشی از زمانی است که سامسونگ عرضه آن را به تاخیر انداخت و این گوشی را با اندروید 12 ارایه شده. در مجموع، S21 FE چهار ارتقاء عمده دریافت می کند.

خودم یک رابط کاربری 5.0 شامل چندین ویژگی و بهبودهای کلی است. در این نسخه تغییراتی در طراحی ایجاد شده است، رنگ بندی Material You که با توجه به تم سیستم تغییر می کند، بهبود یافته است و رنگ آیکون های اپلیکیشن ها می تواند با توجه به پس زمینه تغییر کند. علاوه بر این، نماد برنامه های بومی سامسونگ نیز در این نسخه تغییر کرده است.

گفته شده است که انیمیشن ها در این سیستم عامل نرم تر هستند، اما انتظار تغییر چشمگیر را نداشته باشید. کاربران اکنون می توانند صفحه قفل را سفارشی کنند و تصاویر پس زمینه بیشتری اضافه کنند. علاوه بر این، در یک رابط کاربری 5.0 می توانید برای هر مخاطب یک پس زمینه متفاوت انتخاب کنید. همچنین یک سبک اجرایی جدید برای صفحه اصلی اضافه شده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد این به روز رسانی اندروید 13 برای Galaxy S21 FE چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید