آیا آیفون SE4 با صفحه نمایش اولد عرضه خواهد شد؟


آیفون SE4 احتمالا با صفحه نمایش اولد عرضه خواهد شد. این گوشی مقرون به صرفه ساخت اپل ممکن است در سال 2024 وارد بازارهای جهانی شود.

آیفون SE4 گوشی مقرون به صرفه اپل در سال 2024 وارد فروشگاه ها می شود. در حال حاضر هیچ تایید رسمی در مورد اندازه صفحه نمایش این گوشی وجود ندارد. با این حال، راس یانگ روز گذشته گفت که اپل در حال بررسی اندازه صفحه نمایش و مواد صفحه نمایش مدل آینده آیفون SE است.

دو نوع صفحه نمایش یک صفحه نمایش 6.1 اینچی و یک صفحه نمایش LCD 5.7 اینچی برای این سری از گوشی ها در نظر گرفته شده است. البته این بدان معنا نیست که شرکت کوپرتینویی دو مدل را به طور همزمان روانه بازار خواهد کرد. سازنده همچنان در حال آزمایش آنهاست و تصمیم نهایی را بعدا اتخاذ خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: اشکالات و نقص های امنیتی iOS 16.1 فراتر از تصور است

راه اندازی احتمالی آیفون SE4 با صفحه نمایش اولد

اگر اپل تصمیم به استفاده از صفحه نمایش 6.1 اینچی قدیمی دارد، به این معنی است که کل خط تولید آیفون از صفحه نمایش قدیمی مفید خواهد بود

همانطور که به یاد دارید، پس از آیفون 12، تمام مدل های اصلی این سری شروع به استفاده از صفحه نمایش OLED کردند. فقط آیفون SE هنوز از صفحه نمایش LCD استفاده می کند.

نکته جالب دیگر در این گزارش این است که بدون در نظر گرفتن اندازه و جنس صفحه نمایش، آیفون SE4 صفحه نمایش بزرگتری نسبت به محصولات نسل قبلی خود خواهد داشت. همچنین حدس می زنیم که از طراحی ناچ استفاده کند.

آیفون SE4 با صفحه نمایش اولد

از نظر ظاهری آیفون SE3 تقریبا مشابه آیفون 8 بود.در مورد آیفون SE4 نیز شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه این مدل شباهت زیادی به آیفون XR خواهد داشت. این بدان معناست که آیفون SE4 دکمه هوم نخواهد داشت و فقط از شناسه چهره به عنوان یک روش شناسایی بیومتریک استفاده خواهد شد.

می دانیم که اپل از تولید نسخه مینی در سری آیفون 14 منصرف شده است این موضوع باعث شده تا بسیاری از طرفداران اپل به این فکر کنند که این شرکت ویژگی های نسخه مینی آیفون 14 خود را به سری آیفون SE منتقل خواهد کرد. در واقع، با توجه به اطلاعات فاش شده فعلی، می توان حدس زد که سری آیفون SE به یک محصول میان رده با صفحه نمایش کوچک در سطح نسخه مینی تبدیل شود.

با این حال، اینها فقط شایعه هستند. علاوه بر این، هنوز دو سال باقی مانده است عرضه آیفون SE4 در بازار باقی مانده است. بنابراین همه شایعات احتمالی در مورد این گوشی را قبل از عرضه آن خواهیم شنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد عرضه آیفون SE4 با صفحه نمایش اولد چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید اخبار فناوری با تکراری دنبال می کنم.

منبع: gizchina

دیدگاهتان را بنویسید