آیا تاج برای بستن جام جهانی در قطر بالا می رود؟


آیا جام جهانی قطر با تشدید بیماری عروق کرونر بسته می شود؟ برخی آمار و اخبار منتشر شده در چند ساعت اخیر این احتمال را تقویت کرده است.

خبر احیای تاج به طور گسترده منتشر شد. با عود مجدد این بیماری احتمالا باید منتظر لغو جام جهانی 2022 باشیم. البته اقدامات قطر برای کنترل تاج و کنترل بیماری پس از شیوع آن بسیار موفقیت آمیز بوده و یکی از کشورهایی است که به خوبی توانسته این بیماری را کنترل و کنترل کند، اما تصمیم گیری برای جام جهانی بستگی به این دارد. ادامه روند کرونری و مراحل پیشگیری.

آقای بلیط

بیشتر بخوانید: عدم پخش مسابقات جام جهانی از تلویزیون ایران؛ برنامه رادیویی جام جهانی چیست؟

کرونا جام جهانی قطر را می بندد؟

طبق اعلام سازمان جهانی بهداشت و با توجه به اقدامات خوب قطر و کنترل این بیماری، نگرانی در این زمینه وجود ندارد و در نتیجه بعید است مسابقات جام جهانی با مشکل خاصی مواجه شود.

تاثیر تاج جام جهانی قطر

امسال قطر میزبان جام جهانی 2022 خواهد بود.این کشور در طول جام جهانی میزبان تماشاگران زیادی خواهد بود. این موضوع نگرانی هایی را در مورد ظهور مجدد تاج ایجاد کرد.

مدیر اورژانس سازمان جهانی بهداشت، مایکل گفت: حضور تماشاگران در کشور و باشگاه های قطری مشکلی برای فوران تاج ایجاد نمی کند. وی گفت: ما به عنوان سازمان جهانی بهداشت با این کشور ارتباط برقرار می کنیم و در صورت نیاز می توانیم به آنها در برگزاری بهتر این مسابقات کمک کنیم.

رایان گفت که سازمان بهداشت جهانی با مقامات بهداشت قطر در تماس است. این ارتباط حول محور مسابقات بهتر در این کشور می چرخد. در نتیجه در ماه های نوامبر و دسامبر که جام جهانی برگزار می شود دیگر نگران این موضوع نخواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

فکر می کنید کرونا جام جهانی قطر را می بندد؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار عنوان.

دیدگاهتان را بنویسید