آیا Top Gun 3 با تام کروز ساخته می شود؟


Top Gun 3 احتمالا با تام کروز ساخته خواهد شد. مایلز تلر، ستاره فیلم Top Gun: Maverick در حال مذاکره با تام کروز برای تهیه کنندگی این فیلم است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

مایلز تلر در مصاحبه ای با Entertainment Tonight اعلام کرد که به نقش ستوان بردلی بردشاو، پسر گاس، در فیلم Top Gun 3 علاقه مند است. اما در نهایت این به تام کروز بستگی دارد زیرا او مهمترین است. تصمیم گیرنده .

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های اکشن دنیا

احتمال می رود تاپ گان 3 (3 تاپ گان) با حضور تام کروز ساخته شود

البته با در نظر گرفتن رکوردشکنی Top Gun: Maverick و 1.13 میلیارد دلار در باکس آفیس، پارامونت پیکچرز از بازگشت تام کروز و مایلز تلر برای تولید تاپ گان 3 استقبال کرد. بنابراین، در صورت موافقت تام کروز، سری سوم این فیلم نیز آغاز خواهد شد. روی تاپ گان ساخته شود.

مایلز تلر در حالی که از فرصتی که برای بازی در نقش Rooster در Top Gun: Maverick به دست آورد سپاسگزار بود، گفت:

فرصتی که تام کروز به من و دیگر بازیگران جوان داد تا در تولید تاپ گان شرکت کنیم، مانند یک ماجراجویی هیجان انگیز بود که هنوز به پایان نرسیده است.

تاپ گان 3

فیلم Top Gun: Maverick در 6 ژوئن اکران شد و با فروش فوق العاده خود به پرفروش ترین فیلم تام کروز تبدیل شد. تام کروز، وال کیلمر، مایلز تلر، جنیفر کانلی، گلن پاول، اد هریس، جان هام، لوئیس پولمن، مونیکا باربارو، چارلز پارنل، جی الیس، بشیر صلاح الدین، مانی جاسینتو و دنی رامیرز از جمله بازیگران این فیلم هستند. .

این فیلم ماجراهای کاپیتان پیت ماوریک میچل را شرح می دهد. برای نزدیک به 30 سال، او با هواپیماهای جدید و اصلاح شده به عنوان یکی از برجسته ترین خلبانان ارتش پرواز کرد و همیشه جسورانه آنها را ارزیابی و آزمایش می کرد. با این حال، این کاپیتان مایل به ترفیع نیست زیرا او را بیشتر محدود می کند.

مطالب بیشتر تکراتو:

.

در باره این موضوع چه فکر می کنید؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تکراری اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید