آیین نامه جدید شورای صنفی دانشجویی و معاونین دانشگاه علوم پزشکی ابلاغ شد


به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، بهرام عین‌الهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی، آیین‌نامه شورای اتحادیه دانشجویی و دستیاران دانشگاه‌ها را ابلاغ کرد. / دانشکده های علوم پزشکی کشور».

در این نامه خطاب به رؤسای دانشگاه علوم پزشکی کشور آمده است: در خصوص ایجاد بستری برای افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت های صنفی و اجتماعی پیوست «آیین نامه شورای صنفی دانشجویی و دستیاران دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کشور». شوراهای صنفی دانش آموزی و معاونت دانشجویی کشور و بر اساس آیین نامه حاکم بر فعالیت شورای صنفی دانش آموزی مصوب یکصد و شصت و پنجمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در شهریور ماه 1397، بازنگری و تکمیل شده، جهت اجرا ابلاغ می شود.

آیین نامه جدید شورای صنفی دانشجویی و معاونین دانشگاه علوم پزشکی ابلاغ شد

به گزارش ایسکانیوز، آیین نامه شورای اتحادیه دانشگاه های علوم پزشکی در پایان سال 1398 به امضای محمد محسن طریقت منفرد وزیر بهداشت وقت رسید و برای اجرا به دانشگاه های علوم پزشکی توسط محمدرضا فراهانی، معاونت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ شد. معاون دانشجویی این وزارتخانه در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ خبر بازنگری این مصوبه در اواسط اردیبهشت ماه در رسانه‌ها منتشر شد. شوراهای صنفی دانشگاه های علوم پزشکی کشور نسبت به تغییر آیین نامه اعتراض داشتند و معتقد بودند این آیین نامه فعالیت شورای صنفی را محدود می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید