اجرای علی طولابی در فینال عصر جدید را از دست ندهید [+فیلم]


اجرای علی طولابی در فینال عصر جدید در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت. برای آشنایی بیشتر با این موضوع، این مقاله را ادامه دهید.

علی طولابی آهنگ ابر میبرد همایون شجریان را در اختتامیه عصر جدید اجرا کرد و باز هم همه را شگفت زده کرد. فصل سوم «عصر عصر جدید» پس از چند ماه رقابت، امشب 27 تیرماه مصادف با عید سعید غدیر خم بعد از خبر ساعت 22:00 از شبکه سوم سیما پخش می شود.

آقای بیلت

اجرای علی طولابی در فینال عصر جدید [+فیلم]

علی نظری طولابی چهارمین اجرای سومین دوره مسابقات استعدادیابی عصر جدید بود. علی طولابی نامی است که بارها در عرصه موسیقی ایرانی شنیده خواهد شد. این نوجوان 13 ساله کوهدشتی استان لرستان بدون شک یکی از شگفتی های فصل سوم دوره جدید بود.

ویدئوی اجرای او در مرحله پایانی را در زیر مشاهده کنید:

در فینال «عصر جدید» امسال 6 شرکت کننده از نقاط مختلف کشور به رقابت می پردازند. احسان یاسین از کاشان در رشته خوانندگی، پیمان ابراهیمی از درچه اصفهان در رشته استندآپ کمدی، ستیلا و آنیسا از شیراز و بوشهر در رشته تئاتر و آکروباتیک هوایی، ساینا شیخی از اندیمشک خوزستان در رشته دوبله علی طولابی از کوهدشت لرستان در رشته خوانندگی گروه کشتی گیران ایران از استان های مختلف ایران در فینال سومین دوره «دوران جدید» در رشته ورزش باستانی حضور یافتند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید