احتمال پخش Assassin’s Creed Rift در بغداد


طبق گزارش های منتشر شده، احتمالا داستان نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed در شهر بغداد روایت می شود.

اخیرا جیسون شرایر، گزارشگر بلومبرگ، در واکنش به ادعای هفته گذشته مبنی بر اینکه قسمت بعدی سری Assassin’s Creed در محیطی الهام گرفته از تمدن آزتک می گذرد، اعلام کرد که نسخه بعدی این بازی در شهر بغداد خواهد بود. وی ادامه داد: بعد از Rift، Assassin’s Creed Infinity Edition وجود خواهد داشت و با وجود اینکه مجموعه ای از بازی ها، تجربیات، بیوم ها، هر چه می خواهید نامشان را بگذارید، من در مورد دو نسخه اصلی شنیده ام و هیچ کدام از آن ها. آنها آزتک هستند.”

اگرچه یوبی سافت هنوز اعلامیه رسمی نکرده است، اما گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد این شرکت قصد دارد نسخه کوچکتر Assassin’s Creed را با عناصر مخفی در اواخر امسال یا در سال 2023 منتشر کند. بلومبرگ در ماه فوریه گزارش داد که این بازی با نام رمز Rift، شامل Basim از Assassin’s است. Creed Valhalla در ابتدا قرار بود یک بسته الحاقی باشد، اما یوبی سافت در نهایت تصمیم گرفت آن را به یک بازی مستقل گسترش دهد.

گفته می شود Assassin’s Creed Rift قبل از Assassin’s Creed Infinity که با همکاری شعبه های کبک و مونترال یوبی سافت، سازندگان سه نسخه آخر Assassin’s Creed در حال توسعه است، منتشر می شود. پس از گزارش بلومبرگ، وب سایت Eurogamer ادعا می کند که از برنامه های اولیه یوبی سافت برای این بازی شنیده است که شامل شهر بغداد نیز می شود.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید