احسان کرمی به شبکه منوتو پیوست; مجری سابق رادیو در لندن!


احسان کرمی به شبکه منوتو پیوست اخبار سلبریتی ها در چند ساعت گذشته در جریان بوده است. اما مجری سابق رادیو در لندن چه می کند؟

شبکه منو در لایو اینستاگرام امروز از به شبکه احسان کرمی بپیوندید به من و به گزارش شد و حتی برنامه احسان کرمی نیز تقریبا در این شبکه معرفی شد.

گروه های هارون

بیشتر بخوانید: واکنش سیاستمداران به هک صدا و سیما

احسان کرمی به شبکه منوتو پیوست

کرمی در منوتو پلاس گفت که از صحبت با مردم ایران بعد از مدت ها بسیار خوشحالم. او همچنین تایید کرد که تا هفته گذشته مشخص نبود که به منوتو خواهد آمد یا خیر.

کرمی به او می پیوندد کانال Manoto در خصوص اتفاقات اخیر ایران مدعی شد حضورش در منوتو برای نشان دادن همبستگی خود با مردم بوده است.

آقای کرمی اخیراً یکی از پر سر و صداترین شخصیت های فضای مجازی بوده و معمولاً از وضعیت کشور انتقاد می کند.

احسان کرمی به شبکه منوتو پیوست;  مجری سابق رادیو در لندن!

احسان کرمی در 29 تیر 1359 در تهران به دنیا آمد. او سابقه بازیگری، خوانندگی و صداپیشگی را در کارنامه هنری خود دارد. وی فعالیت خود را در رادیو از سال 1384 آغاز کرد، دارای مدرک کاردانی تشریفات و همچنین دوره های کارگردانی را گذرانده است.

وی اجرای برنامه های پرمخاطبی مانند «نقره»، «زنده رود»، «خوشا شیراز»، «امزا»، «ویژه تحویل شبکه دو» 1394، «برنامه افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 1393»، «برنامه راه اندازی شبکه اچ دی تهران» را بر عهده دارد. خندوانه به عنوان مجری برنامه خنداننده شو را بر عهده دارد.

کرمی در تئاتر و سینما نیز حضور داشته و در شب های مافیا، شبکه راز زنان، سریال همام گهن و … بازی کرده است. او که چندین اثر موسیقایی منتشر کرده است، تابستان 95 با گروه موسیقی نوشه کنسرت برگزار کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد پیوستن احسان کرمی به شبکه منوتو چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید