ادای احترام به چادویک بوزمن فقید در اولین تریلر Black Panther 2


استودیو مارول اولین تریلر فیلم Black Panther: Wakanda Forever را منتشر کرد که در آن شاهد نبرد واکاندا و آتلانتیس هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تریلر فیلم Black Panther: Wakanda Forever منتشر شد. استودیو مارول در پایان پانل خود در کامیک کان سن دیگو، اولین تریلر فیلم Black Panther 2 را منتشر کرد که بیشتر آن ادای احترامی به Chadwick Boseman، بازیگر نقش T’Challa بود که در آن واکاندا در سوگ مرگ پادشاه خود و اکنون واکاندا باید با آتلانتیس به رهبری نامور وارد جنگ شود. در همین حال، T’Challa صاحب یک فرزند خواهد شد.

البته واضح است که تفاوت های داخلی در واکاندا وجود دارد، اما تمرکز اصلی اولین تریلر Black Panther: Wakanda Forever بر روی جنگ با آتلانتیس است که چالش بزرگی برای تاج و تخت واکاندا و در پایان، Black جدید است. پلنگ وارد می‌شود، که احتمالاً بیشتر انتظار می‌رود که شخصیت شور باشد. می توانید ادامه دهید اولین تریلر فیلم Black Panther: Wakanda Forever از طریق YouTube Marvel تماشا کنید و سپس اولین پوستر Black Panther 2 را تماشا کنید:

اولین پوستر فیلم Black Panther: Wakanda Forever

مقاله مرتبط:

  • پایان فاز چهار تا معرفی فازهای پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول از Daredevil تا Avengers 5 و 6

لتیسیا رایت، لوپیتا نیونگو، وینستون دوک، تانوک هوئرتا، ​​آنجلا باست، دانای گوریرا، مارتین فریمن، دومینیک تورن و مایکل کول، از جمله بازیگرانی که در فیلم Black Panther: Wakanda Forever حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. هم رایان کوگلر، کارگردان فیلم Black Panther کارگردانی و نوشتن فیلمنامه Black Panther: Wakanda Forever را بر عهده دارد.

فیلم Black Panther: Wakanda Forever قرار است در 11 نوامبر اکران شود. فیلم Black Panther 2 باید به مرحله چهارم دنیای سینمایی مارول پایان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید