اسامی و بازیگران سریال جدید پسران مشخص شد


آمازون سرانجام نام سریال اسپین آف The Boys را فاش کرد و لیست بازیگران این سریال ابرقهرمانی را نیز منتشر کرد.

مدتی از پخش فصل سوم می گذرد سریال Boys به پایان رسیده است و این سریال قبلاً برای فصل چهارم تمدید شده است، اما طرفداران می توانند قبل از پخش فصل چهارم سریال Boys منتظر اسپین آف این سریال ابرقهرمانی باشند. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناسامی و لیست بازیگران سریال The Boys تایید و اعلام شد. آمازون رسما اعلام کرد که این سریال Gen V نام خواهد داشت و اطلاعاتی در مورد داستان و رویدادهای آن منتشر کرد.

رویدادهای سری Gen V در کالج ایجاد شده توسط Vought International اتفاق می‌افتد که در آن دانش‌آموزانی با قدرت‌های ابرقهرمانی آموزش می‌بینند. این سریال قرار است محتوایی بالغانه داشته باشد و دارای رتبه R باشد که باید به کاوش و پرداختن به زندگی این دانش آموزان بپردازد و همچنین این ابرانسان ها برای ورود رسمی به دنیای ابرقهرمانان باید توانایی های جسمی، ذهنی و اخلاقی خود را ثابت کنند.

مجموعه اسپین‌آف Boys ترکیبی از رمان‌های بازی‌های گرسنگی و آثار دانشجویی و دانشگاهی توصیف شده است که لحن طنز سری Boys را نیز حفظ خواهد کرد. میشل فزکاس و تارا باترزنویسنده سریال Agent Carter، مجری برنامه، نویسنده و تهیه کننده سری Gen V است. اریک کریپکی، ایوان گلدبرگ، ست روگن و جیمز ویور که به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال پسران به همراه نیل اچ. موریتز و پیون استی، آنها همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال اسپین آف The Boys حضور خواهند داشت.

لیز برادوی، یز سینکلر، چنس پردومو، شلی کان، مدی فیلیپس، لاندون تور، درک لوچ، آسا جرمن، پاتریک شوارتزنگر، شان پاتریک توماس و مارکو پیگوسی، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Gen V حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. فیلمبرداری و تولید سریال اسپین آف The Boys در حال حاضر آغاز شده است و انتظار می رود این سریال در سال 2023 از آمازون پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید