استقلال خارج از زمین برای قهرمانی رقبایی داردبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، «ریکاردو ساپینتو» سرمربی تیم فوتبال استقلال تنها یک روز پس از اعلام رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: برای توضیح به کمیته انضباطی رفتم. در مورد اتفاقات بعد از بازی گل گهر و آنجا توضیح دادم.” بازی را گفتم. با اعضای کمیته صحبت کردم و با هم همه مسائل را بررسی کردیم. صحنه های مسابقه را دوباره تماشا کردیم و اعضای تیم کمیته انضباطی پذیرفت و به من گفت برای کارت قرمزی که گرفتم مدرک خاصی وجود ندارد.

ادامه مطلب

وی افزود: در ادامه جلسه به من گفتند: مشخص است که شما از اتفاقات بازی تحریک شده اید. حتی گفتند می توانیم تایید کنیم که در بازی اتفاقی نیفتاده که شما را عصبانی کند. حتی به من گفتند که «قبل از همدیگر تصور دیگری از تو داشتیم، اما حالا که رودررو صحبت می‌کنیم، می‌فهمیم که شما فردی احساساتی، صادق و منطقی هستید». حتی در خصوص دستیاران تیم های دیگر کمیته انضباطی به دنبال راه حل است تا مشکلی ایجاد نشود. دوباره به من گفتند که هیچ مدرکی وجود ندارد که من مستحق دریافت کارت قرمز هستم. با این حال گفتند بهتر است آرامش بیشتری نسبت به تحریک کنندگان و مزاحم تیم های دیگر داشته باشم.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: باید بگویم در برخی مسابقات نه با یک تیم بلکه با چند حریف مبارزه کردیم. روز اول که به استقلال آمدم گفتم هدفم موفقیت و قهرمانی است. اما به نظر می رسد علاوه بر حریف مستقیم در زمین، رقبای دیگری هم داریم که کنترلی بر آنها نداریم، اما به مبارزه و مبارزه ادامه می دهیم. ما برای توانایی ها، مهارت ها و کارمان و همچنین برای باشگاه و هوادارانمان می جنگیم.

ساپینتو در پاسخ به سوالی درباره حکم صادر شده از سوی کمیته انضباطی گفت: حکمی که برای من صادر شده منصفانه نیست. قبل از کارت قرمز خیلی آرام بودم و هیچ کاری نکردم. حتی در این جلسه متوجه شدم که اعضای کمیته انضباطی دلیل اخراج من را نمی دانند! نه در فیلم و نه در عکس ها سندی مبنی بر اخراج من وجود ندارد.

وی در پایان افزود: آنچه که بارها در تصاویر مشخص بود و در کمیته انضباطی دیده شد، نیمکت های تیم گل گهر از آن طرف زمین آمدند و مقابل محوطه فنی ما تجمع کردند و به داور و داور اعتراض کردند. کمک داور و من را تحریک کرد و نیمکت استقلال شد. وقتی تیمم در دقیقه 90 پنالتی می گیرد چرا باید اعتراض کنم؟ در این شرایط باید لبخند بزنم و خوشحال باشم و دلیلی برای اعتراض و ناراحتی وجود ندارد. امیدوارم در آینده کمیته انضباطی برای برخورد با دستیارانی که توانایی فنی ندارند و اگر به نیمکت مربیگری رسیده اند، چاره ای بیندیشد به خاطر توانایی هایشان نیست، بلکه به دنبال تحریک دیگران هستند. کمیته انضباطی باید بتواند به این بازی های خارج از زمین و ناسالم پایان دهد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید