اسپین آف سریال Stranger Things با آنچه طرفداران انتظار دارند متفاوت خواهد بود


برادران دافر در مصاحبه ای جدید گفتند که اسپین آف سریال Stranger Things تقریباً با آنچه طرفداران و حتی نتفلیکس فکر می کنند متفاوت خواهد بود.

دو قسمت آخر فصل چهارم Stranger Things در تاریخ 1 جولای (10 تیر) از نتفلیکس پخش می شود. همچنین می دانیم که این سریال برای فصل پنجم و آخر تمدید شده است، اما ظاهرا یک اسپین آف بر اساس سریال رویدادهای ناشناخته نیز در دست ساخت است. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونسازندگان سریال اطلاعات جدیدی از اسپین آف سریال Stranger Things منتشر کرده اند.

مت و راس دافردر مصاحبه ای با Variety، سازندگان Stranger Things گفته اند که طرفداران چه انتظاراتی از اسپین آف این مجموعه دارند. وقتی از آنها پرسیده شد که آیا پروژه جدید خود را پس از پایان فصل پنجم و آخر سریال Stranger Things ادامه خواهند داد یا خیر، گفتند که احتمالاً این اتفاق خواهد افتاد. راس دافر ضمن توضیح در این زمینه گفت:

برادران دافر در پشت صحنه فصل سوم Stranger Things

موازی با فصل پنجم نسخه هایی از این سریال وجود دارد که همزمان در حال ساخت هستند، اما هرگز آنها را همزمان جلوی دوربین نخواهیم آورد. مت دافر افزود: «فکر می‌کنم وقتی جلوه‌های بصری فصل پنجم را به پایان برسانیم، من و مت شروع به تحقیق در مورد پروژه دیگری خواهیم کرد و شروع به کار روی آن خواهیم کرد.»

دلیل اینکه ما تاکنون کاری انجام نداده‌ایم این است که شما نمی‌خواهید به دلایل اشتباه این کار را انجام دهید، و مثل این است که بگویید: “این کاری است که من می‌خواهم انجام دهم، چه چیز عجیبی باشد یا نه؟” حتی اگر عنوان Stranger Things را از آن حذف کنیم، من در مورد این پروژه بسیار هیجان زده هستم. اما با آنچه همه از جمله نتفلیکس انتظار دارند متفاوت خواهد بود.”

نتفلیکس هنوز به طور رسمی ساخت سریال اسپین آف Stranger Things را تایید نکرده است و این پروژه هنوز در مراحل اولیه تولید است. با این حال، اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید