اشاره تصادفی به She-Hulk که راه خود را به Avengers در Xbox Streaming پیدا کرده است


یک استریمر توییچ به طور تصادفی مسیر She-Hulk به Avengers مارول را هنگام چت کردن با طراح اصلی کریستال داینامیکس در کانال رسمی ایکس باکس فاش کرد.

در میان آخرین اخبار بازی، این را باخبر شدیم فرانک البییک استریمر توییچ ممکن است به طور تصادفی ورود She-Hulk به عنوان یک شخصیت قابل بازی در Marvel’s Avengers را تایید کرده باشد. استریمری که در توییچ با نام Technik شناخته می شود این خبر را به صورت تصادفی در کانال رسمی Xbox Twitch اعلام کرد.

دانلود از آپارات

فرانک البی تایید کرد که شخصیت She-Hulk در Marvel’s Avengers حضور خواهد داشت برایان واگنر، طراح اصلی در کریستال داینامیکس، در مورد مربی بازیگری خود که صداپیشگی شخصیت در بازی است صحبت می کند. واگنر پاسخ داد: «ما روی شخصیت بعدی کار می کنیم. هنوز نام این شخصیت را اعلام نکرده ایم. هنوز زمان انجام این کار نرسیده است. تمرکز ما در حال حاضر تجلیل از کار تیم توسعه در انتشار شخصیت جین است [فاستر] خوب”.

برایان واگنر توضیح داد: «وقتی زمان صحبت در مورد شخصیت بعدی در انتقام‌جویان مارول فرا برسد، در مورد آن صحبت خواهیم کرد.» شایعه‌های She-Hulk برای The Avengers از ژانویه منتشر شده است، زمانی که یک خودی معروف گفت که کریسیا باکوس او صداپیشه این شخصیت خواهد بود.

کریستال داینامیکس حتی پس از فروش انتقام‌جویان مارول توسط اسکوئر انیکس، همچنان از آن‌ها پشتیبانی می‌کند. برایان واگنر اعلام کرد که استودیو در حال کار بر روی یک شخصیت جدید است. با توجه به اینکه سریال She-Hulk در ماه آگوست پخش خواهد شد، این شخصیت یکی از نامزدهای احتمالی برای حضور در بازی Marvel’s Avengers محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید