اضافه شدن یک بازیگر از سریال Mare of Eastown به فیلم جدید Alien


کیلی اسپینی، بازیگر مادیان ایست تاون، پس از قرارداد با استودیو قرن بیستم، در قسمت جدید Alien ایفای نقش خواهد کرد.

در مارس گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه استودیو قرن بیستم و دیزنی در حال ساخت قسمت جدیدی از فیلم بیگانه به کارگردانی فده آلوارز و تهیه کنندگی ریدلی اسکات برای Hulu هستند. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین بازیگر فیلم جدید بیگانه مشخص شد. ددلاین گزارش داد که کلی اسپینی در حال مذاکره با استودیو قرن بیستم برای بازی در فیلم جدید بیگانه است. اسپینی قرار است نقش اصلی این فیلم ترسناک را بازی کند.

فده آلوارز، کارگردان آثاری مانند ریبوت مردگان شیطانی 2013، نفس نکش و دختری در تار عنکبوت کارگردانی و نگارش فیلمنامه جدید ترسناک بیگانه را بر عهده دارد. این فیلم ترسناک توسط استودیو قرن بیستم تولید خواهد شد و یک فیلم مستقل و اورجینال از دنیای بیگانه خواهد بود. همچنین پیش بینی می شود که فیلمبرداری و تولید این فیلم ترسناک از اوایل سال 2023 آغاز شود اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری از اتفاقات فیلم جدید Alien مانند حضور یا عدم حضور زنومورف ها در دسترس نیست.

کلی اسپینی با موهای کوتاه و لباس قرمز

ریدلی اسکات او که اولین قسمت از فیلم بیگانه را در سال 1979 کارگردانی کرد و برای کارگردانی دو قسمت آخر بازگشت، به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار اسکات فری در قسمت جدید بیگانه حضور دارد. در حال حاضر اطلاعاتی از ایده و مفهوم آلوارز در دست نیست، اما منابع نزدیک به او می گویند که فیلم او هیچ ارتباطی با دیگر آثار قبلی ندارد. به گفته منابع، آلوارز یکی از طرفداران سرسخت سریال Alien است و سال ها پیش این ایده را با ریدلی اسکات مطرح کرده است.

این ایده تا اواخر سال گذشته در ذهن اسکات باقی مانده بود، زمانی که او با آلوارز تماس گرفت و از او پرسید که آیا هنوز آماده است یا خیر. اکنون ظاهرا رئیس استودیو قرن بیستم نیز از داستان آلوارز هیجان زده است و آن را یک داستان واقعا خوب با شخصیت هایی توصیف می کند که قبلاً ندیده ایم. یک سریال Alien از نوآ هاولی، خالق Fargo و Legion نیز برای FX و Hulu در حال توسعه است.

کلی اسپینی بیشتر برای نقش‌هایش در فیلم‌های «حاشیه اقیانوس آرام: قیام»، «زمان بد در ال رویال»، «معاون»، «صنعت: میراث»، «چگونه به پایان می‌رسد»، «دیوها»، «مادیان ایست‌تاون» و «بانوی اول» شهرت دارد. او اخیرا در فیلم جنگ داخلی الکس گارلند بازی کرد و اسپینی در حال حاضر در پشت صحنه فیلم پریسیلای سوفیا کاپولا در نقش پریسیلا حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید