اطلاع رسانی به کاربران از افزایش یا کاهش زیاد دمای Steam Deck در آپدیت جدید


به روز رسانی اخیر نرم افزار Steam Deck اکنون کاربران را از دمای بسیار بالا و پایین دستگاه مطلع می کند.

Wello به‌روزرسانی جدیدی برای SteamOS منتشر کرده است که مجموعه‌ای از بهینه‌سازی‌ها و ویژگی‌های جدید را به همراه دارد. این به روز رسانی که نسخه 3.3 این سیستم عامل را در دسترس قرار می دهد، از جمله دمای بسیار بالا و پایین دستگاه را به کاربران اطلاع می دهد.

شرکت Valve به صراحت اعلام کرده است که دمای خیلی زیاد و خیلی پایین محیط برای Steam Deck مناسب نیست و برای آن مشکل ایجاد می کند. این شرکت در گذشته اعلام کرده بود که نوت بوک بازی آنها در دمای بین 0 تا 35 درجه سانتیگراد بهترین عملکرد را خواهد داشت. به‌روزرسانی‌های قبلی بهبودهایی در عملکرد مانند بهبود عمر باتری، صفحه قفل جدید و سایر پیشرفت‌ها در Steam Deck به ارمغان آورده است.

Steam Deck بسیار محبوب است. اگرچه از زمان راه اندازی خود با مشکل کمبود در بازار دست و پنجه نرم می کند. Wello اخیراً افزایش تولید Steam Deck را اعلام کرد و در ماه ژوئن اعلام کرد که به زودی نرخ ارسال هفتگی خود را برای خریداران دو برابر خواهد کرد. کمبود این رایانه شخصی گیمینگ یکپارچه تا حد زیادی به دلیل بسته شدن مراکز تولیدی تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا است که تحویل داک اختصاصی آن را نیز به تاخیر انداخت.

Steam Deck دارای سه مدل حافظه مختلف است: یک مدل هارد دیسک 64 گیگابایتی eMMC با قیمت 399 دلار، یک مدل SSD با ظرفیت 256 گیگابایت با قیمت 529 دلار و یک مدل SSD با ظرفیت 512 گیگابایت با قیمت 649 دلار. ولوو تمایلی به توسعه بازی های انحصاری برای پلتفرم جدید خود ندارد، اما به نظر می رسد تمرکز خود را بر خلق آثاری سازگار با ویژگی های این دستگاه گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید