اعتراف به قتل دختر جوان توسط مرد جوان


رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل فراری توسط جرم شناسان اداره دهم پلیس آگاهی خبر داد و گفت: متهم پس از چند ماه به قتل یک کودک پنج ساله اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل فراری توسط جرم شناسان اداره دهم پلیس آگاهی خبر داد و گفت: متهم پس از چند ماه به قتل یک کودک پنج ساله اعتراف کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی اظهار داشت: اردیبهشت ماه سال جاری رسیدگی به پرونده مرگ دختر 5 ساله بر اثر حمله در بیمارستان در دستور کار تیمی از کارآگاهان قرار گرفت. اداره دهم اطلاعات

وی افزود: در تحقیقات اولیه مادر مقتول مدعی شد که عامل این جنایت همسرش بوده اما با دستگیری پدر کودک شواهدی به دست آمد که نشان می دهد وی در این قتل نقشی نداشته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران افزود: تحقیقات تکمیلی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نشان داد که پدر و مادر این کودک با هم اختلاف نظر داشته و جدا از هم زندگی می کردند اما کارآگاهان با هوشیاری متوجه شدند زن جوان با یک زن جوان رابطه پنهانی دارد. شخص

سرهنگ گودرزی گفت: همین امر کافی بود تا کارآگاهان زن و مرد جوان را به اتهام قتل دستگیر کنند و پس از انتقال به واحد آگاهی، انهر مورد تحقیقات قرار گرفت.

این مقام انتظامی همچنین گفت: در تحقیقات اولیه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، مرد جوان منکر قتل دختر 5 ساله شد و با یکدیگر رابطه پنهانی داشتند تا اینکه مرد جوان پس از 3 ماه تحقیقات اعتراف کرد. توسط اداره دهم پلیس آگاهی .قتل غیر عمد و شکنجه مرگبار دختربچه 5 ساله به دلیل عصبانیت لحظه ای مقتول اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه ولی پور گودرزی با بیان اینکه زن جوان به دلیل شرارت چند بار به فرزندش حمله کرد، در پایان خاطرنشان کرد: پس از شناسایی و دستگیری عامل این جنایت توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، پرونده متهم ارسال می شود. به مقام قضایی.تولید.

دیدگاهتان را بنویسید