اعتراف مدیر عامل بلاک چین تیتانیوم به تقلب


مایکل استولری، مدیر عامل بلاک چین تیتانیوم، نقش خود را در کلاهبرداری 21 میلیون دلاری ICO اعتراف کرد.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

وزارت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد، مایکل استولری، مدیر عامل خدمات زیرساخت بلاک چین تیتانیوم (TBIS) به دلیل نقش داشتن در یک طرح کلاهبرداری 21 میلیون دلاری ICO به 20 سال زندان محکوم شده است.

بیشتر بخوانید: رسیدگی به مسائل رایج تعویض پنکیک

کلاهبرداری مدیر عامل بلاک چین تیتانیوم

به گفته وزارت دادگستری، استولری این کلاهبرداری را یک “فرصت سرمایه گذاری ارز دیجیتال” در نظر گرفت و سرمایه گذاران را تشویق کرد تا رمز تقلبی BAR را با ادعاهای نادرست و گمراه کننده خریداری کنند.

وزارت دادگستری همچنین گفت که Stollery پیشنهاد TBIS را به شیوه ای منصفانه و اصولی ثبت نکرده است. مدیر عامل Blockchain Titanium پروژه ICO خود را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ثبت نکرده است و همچنین معافیت معتبری از الزامات ثبت SEC دریافت نکرده است.

اعتراف مدیر عامل بلاک چین تیتانیوم به تقلب

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در شکایت خود در سال 2018 اعلام کرد که Stollery توانسته است بیش از 21 میلیون دلار در اتریوم، بیت کوین و پول نقد از طریق ده ها سرمایه گذار مستقر در 18 ایالت آمریکا و سرمایه گذاران خارجی جمع آوری کند.

استولری تقلب را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعتراف کرد. این آژانس گفت، علاوه بر اجرای یک ICO ثبت نشده، مدیر عامل بلاک چین تیتانیوم همچنین اذعان کرد که از سرمایه سرمایه گذاران برای پرداخت قبوض کارت اعتباری و آپارتمان خود در هاوایی استفاده کرده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت که پذیرش Stollery شامل اغراق بازده توکن، جعل اوراق سفید TBIS، درج اظهارات و رضایت نادرست مشتری، و ادعای همکاری با شرکت‌های برجسته و فدرال رزرو است. استولری در صورت محکومیت به 20 سال زندان محکوم خواهد شد. زمان تصمیم گیری دادگاه Stollery 18 نوامبر 2022 خواهد بود.

تنظیم کننده های فدرال به طور فزاینده ای فعالیت های خود را در فضای رمزنگاری گسترش می دهند. هفته گذشته، وزارت دادگستری و SEC اتهامات جداگانه ای را علیه ایشان وحی، مدیر سابق پروژه صرافی Coinbase و دو نفر دیگر مطرح کردند. به گفته وزارت دادگستری و SEC، جرم این افراد تجارت داخلی ناسالم است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد پذیرش کلاهبرداری توسط مدیر عامل بلاک چین تیتانیوم چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری آن را به اشتراک بگذارید

منبع: رمزگشایی

دیدگاهتان را بنویسید