اعلام تاریخ انتشار ریمسترهای Persona 3 Portable و Persona 4 Golden


Atlus اعلام کرده است که طرفداران چه زمانی می توانند انتظار تجربه نسخه های بازسازی شده Persona 3 Portable و Persona 4 Golden را داشته باشند.

در میان جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت اطلس در جریان کنسرت Persona 3 Portable و Persona 4 Golden از نسخه ریمستر شده Persona 3 Portable و Persona 4 Golden رونمایی کرده است. Persona 5 Royal Remastered شامل بیش از 40 بسته الحاقی است که قبلا برای بازیکنان. اکثر این بسته های الحاقی حاوی پوسته شخصیت های دیگر بازی های سری Persona هستند.

ریمستر بازی های Persona 3 Portable و Persona 4 Golden در 19 ژانویه 2023 (29 دسامبر 1401)، در دسترس کاربران پلتفرم های Xbox One، Xbox Series X | Xbox Series S، PC، PlayStation 4 و Nintendo Switch شامل خواهد شد. این دو بازی در همان روز عرضه به Xbox Game Pass می‌آیند و به کاربران این سرویس اشتراکی اجازه می‌دهند بدون پرداخت هزینه اضافی آن‌ها را امتحان کنند.

همراه با اعلام تاریخ انتشار این دو بازی، Atlus یک اثر هنری جدید با الهام از آثار هنری Persona 3 منتشر کرد که شخصیت های اصلی Persona 3، Persona 4 و Persona 5 را به نمایش می گذارد.در ادامه می توانید این اثر هنری جدید را مشاهده کنید.

آثار هنری بازسازی شده از بازی های Persona

دیدگاهتان را بنویسید