اعلام تاریخ انتشار فصل دوم سریال Fate: The Winx Saga در نتفلیکس


نتفلیکس سرانجام تاریخ انتشار فصل دوم Fate: The Winx Saga را تایید و اعلام کرد. بازیگران جدید فصل دوم این سریال نیز معرفی شدند.

مارس 99 بود که نتفلیکس تمدید شد Fate: The Winx Saga فصل دوم آن را اعلام کرد، اما از آن زمان هیچ خبری از زمان پخش فصل دوم سریال ماجراجویی فانتزی منتشر نشده است. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونتاریخ پخش فصل دوم Fate: The Winx Saga تایید و اعلام شد. نتفلیکس به طور رسمی اعلام کرد که فصل دوم Fate: The Winx Saga در تاریخ 16 سپتامبر (25 شهریور) از این شبکه پخش می شود که می توان انتظار داشت همانند فصل اول در 6 قسمت تولید شود.

Fate: The Winx Saga یک سریال لایو اکشن و اسپین آف بر اساس انیمیشن Winx Club است که یک انیمیشن ایتالیایی برای کودکان بود. این مجموعه اکشن داستان بلوم، دختر نوجوانی را دنبال می کند که تا زمانی که قدرت های خود را کشف کرد، خود را بیشتر یک انسان می دانست. در یک مدرسه شبانه روزی جادویی، بلوم با پنج پری دیگر آشنا می شود که هر کدام دارای قدرت جادویی هستند و Destiny: The Winx Saga محور اصلی این مجموعه است.

همچنین براندون گریس در نقش گری، آنا هاردویک در نقش سباستین و پائولینا چاوز در نقش فلورا که یکی از شخصیت های اصلی انیمیشن Winx Club بود، بازیگران جدیدی هستند که در فصل دوم Fate: The Winx Saga ظاهر شدند. می توانید ادامه دهید تیزری که تاریخ پخش Fate: The Winx Saga را اعلام می کند در YouTube Netflix تماشا کنید.

ابیگیل کوان مثل بلوم دنی گریفین، هانا ون در وستهویزن، الیشا اپلبام، فردی تورپ، پرشس مصطفی، سد سورال، تئو گراهام، الیوت سالت، جیکوب دامن و حوا تلفن را قطع کرداز جمله بازیگرانی هستند که در سریال Fate: The Winx Saga حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. برایان یانگنویسنده سریال The Vampire Diaries، به عنوان مجری، نویسنده، کارگردان و تهیه کننده اجرایی پروژه، که برای فصل دوم Fate: The Winx Saga نیز بازمی گردد، فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید