اعلام تاریخ انتشار فصل سوم انیمیشن Solar Oposites


شبکه Hulu بالاخره تریلر فصل سوم این انیمیشن را منتشر کرد اپوزیت های خورشیدی تایید و اعلام شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ انتشار فصل سوم سریال Solar Oposites تایید و اعلام شد. شبکه Hulu اعلام کرده است که فصل سوم این سریال انیمیشنی قرار است در تاریخ 13 جولای (22 تیر) از این سرویس پخش پخش شود. تریلر فصل سوم انیمیشن Solar Opposites نیز منتشر شده است. در طول تریلر شاهد صحنه هایی از وقایع فصل جدید این سریال انیمیشنی برای بزرگسالان هستیم و می توانید این تریلر را از طریق تماشا کنید. یوتیوب Hulu من در حال تماشا هستم.

جاستین رولندیکی از خالقان سریال ریک و مورتی مایک مک ماهون آنها مسئول ساخت سری Solar Oposites هستند. شبکه هولو در ابتدا ساخت 16 قسمت از سریال مخالفان خورشیدی را سفارش داده بود که در دو فصل هشت قسمتی تولید و پخش شد. برخلاف دو فصل اول، فصل سوم سریال مخالفان خورشیدی در 12 قسمت تولید شد. همچنین اولین پوستر از فصل سوم انیمیشن Solar Oposites منتشر شده است که در زیر مشاهده می کنید:

پوستر فصل سوم انیمیشن Solar Oposites

جاستین رولند در نقش کوروو، توماس میدلتیک در نقش بزرگتر، شان جیمبرونی به عنوان یامیلاک، مری مک به عنوان جسی، من خیلی خوشحالم در نقش پیوپا، اندی دالی به عنوان یک تیم و کریستینا هندریکس در نقش چری از جمله صداپیشه هایی هستند که در سریال مخالفان خورشیدی حضور داشتند و به صداپیشگی مشغول بودند. همچنین انیمیشن Solar Opponents برای فصل چهارم تمدید شد، فصل چهارم این سریال انیمیشنی در 12 قسمت تولید و در سال 2023 از شبکه هولو پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید