اعلام تاریخ اکران جدید فیلم های Dune 2 و دنباله Godzilla vs Kong


برادران وارنر تاریخ انتشار بازی Dune 2 به تازگی به تعویق افتاد.تاریخ انتشار دنباله Godzilla vs Kong نیز اعلام شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، برادران وارنر. تاریخ اکران چند فیلم خود را اعلام کرد. در ابتدا مشخص شد که Dune 2 دیگر در 20 اکتبر 2023 (28 اکتبر 1402) اکران نخواهد شد و انتشار آن حدود یک ماه تا یک هفته قبل از روز شکرگزاری به تعویق افتاد. بنابراین، فیلم Dune Part 2 اکنون برای اکران در 17 نوامبر 2023 (26 نوامبر 1402) برنامه ریزی شده است. پیش بینی می شود فیلمبرداری و تولید از اواخر تابستان یا اوایل پاییز امسال آغاز شود.

دنی ویلنوو او برای کارگردانی بازگشت و فیلمنامه Dune 2 را که Dune کارگردانی کرد، نوشت. تیموتی شالامی، ربکا فرگوسن، زندیا، خاویر باردم، استالان اسکاشگورد، دیو باتیستا، جاش برولین،، فلورانس پیو،، کریستوفر واکن، لیا سیدو و آستین باتلر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Dune Part 2 حضور خواهند داشت و به ایفای نقش می پردازند. این فیلم اتفاقات نیمه دوم رمان «تلماسه» فرانک هربرت را دنبال می کند.

کونگ سرزمین اجدادش گودزیلا را در مقابل کونگ پیدا می کند

برادران وارنر و Legendary نیز در حال همکاری برای ساخت هستند دنباله فیلم Godzilla vs Kong است که بر روی کینگ کنگ تمرکز خواهد کرد. برادران وارنر اعلام کرد که دنباله گودزیلا علیه کونگ، که در حال حاضر نامی از آن برده نشده است، در 15 مارس 2024 (25 مارس 1402) منتشر خواهد شد. فیلمبرداری و تولید این فیلم ناشناس قرار است تابستان امسال در استرالیا آغاز شود.

گفته می شود این فیلم احتمالی را می توان The Son of Kong نامید آدام وینگارد، کارگردان فیلم Godzilla v. Kong کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. هم دن استیونز، بازیگر سریال لژیون در ادامه فیلم Godzilla vs Kong نقش اول را بر عهده گرفت. در حال حاضر جزئیات بیشتری از داستان و اتفاقات فیلم بعدی MonsterVerse وجود ندارد و فقط می دانیم که این فیلم داستان کینگ کونگ را پس از اتفاقات گودزیلا علیه کونگ روایت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید