اعلام تاریخ شروع فصل دوم Apex Legends Mobile


الکترونیک آرتز با انتشار تریلر جدیدی جزئیات بیشتری از فصل دوم Apex Legends Mobile را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

بازی Apex Legends Mobile مدتی است که در دسترس گیمرها قرار گرفته است و تجربه جایگزین خوبی از Battle Royale را برای طرفداران Electronic Arts در دستگاه های تلفن همراه فراهم کرده است. حال در میان جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که زمان زیادی تا شروع فصل بعدی بازی موبایل Apex Legends باقی نمانده است. استودیو Respawn و Electronic Arts جزئیات جدیدی از فصل 2 منتشر کرده اند تا بازیکنان بدانند چه انتظاری دارند.

فصل دوم Apex Legends Mobile با نام Distortion از 12 جولای آغاز خواهد شد و نقشه و افسانه جدیدی از بازی را به همراه خواهد داشت. نقشه جدید Pythas Block 0 نام دارد، یک شهر سایبرپانک با نور نئون در تاریکی شب. افسانه بعدی یک دی جی به نام Rhapsody است که به عنوان اولین افسانه نسخه موبایل به Apex Legends اضافه خواهد شد. این دختر عاشق موسیقی با ربات کمکی به نام رودی کار می کند تا خانواده اش را از فقر نجات دهد. در ادامه می‌توانید تریلر فصل دوم 2 بازی را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

مقاله مرتبط:

  • نقد و بررسی بازی موبایل Apex Legends

بازی موبایل Apex Legends در حال حاضر بر روی پلتفرم های اندروید و iOS در دسترس است. این بازی بتل رویال در نقد زومجی توانسته امتیاز 8.5 از 10 را کسب کند که در خلاصه آن می خوانیم: «بازی موبایل Apex Legends پورت خوب و مفرح یک بازی مهیج و محبوب بتل رویال است. اگرچه در مورد عملکرد فنی گوشی های میان رده مسائلی وجود دارد، اما تجربه کلی این بازی سرگرم کننده، جذاب و دوست داشتنی است. ساختار طراحی سیستم حرکتی و طراحی HUD بازی به گونه ای است که به شما امکان می دهد آن را مطابق با سلیقه خود شخصی سازی کنید و همین امر باعث شده تا کاربران بیشتری بتوانند آن را تجربه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید