اعلام تاریخ شروع فصل سیزدهم انیمیشن کماندار


شبکه FX بالاخره تاریخ پخش فصل سیزدهم این انیمیشن را اعلام کرد آرچر توسط FXX و Hulu تایید و اعلام شد.

اکتبر گذشته، شبکه FX این انیمیشن را تمدید کرد آرچر برای فصل سیزدهم معرفی شد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ پخش فصل جدید Archer تایید و اعلام شد. FX اعلام کرد که پخش فصل سیزدهم Archer از چهارشنبه 24 آگوست (2 سپتامبر) از شبکه FXX آغاز خواهد شد و یک روز پس از آن، این قسمت در دسترس کاربران سرویس استریم Hulu قرار خواهد گرفت.

فصل سیزدهم انیمیشن آرچر در 8 قسمت نیم ساعته تولید شد. انیمیشن کماندار یکی از تحسین‌شده‌ترین مجموعه‌های انیمیشنی است که نامزد چندین جایزه امی شده و همچنین ۳ جایزه امی از جمله بهترین انیمیشن سال را دریافت کرده است. آرچر در سال 2009 در FX پخش شد و این سریال جاسوسی متحرک یکی از طولانی‌ترین سریال‌های تلویزیونی است. سریال آرچر در واقع تقلیدی از سریال جیمز باند است، اما بارها فرمول داستان آن را تغییر داده است.

انتظار می رود ساعت جان بنجامین به عنوان استرلینگ آرچر، عایشه تایلر به عنوان لانا کین، جودی گریر مثل شریل تانت، کریس پارنل مانند سیریل فیگیس، امبر نش در نقش پاملا پاوی، آدام رید در نقش ریموند ژیلت و یتس خوش شانس برای صداپیشگی شخصیت های خود در فصل 13 آرچر در نقش دکتر الگرنپ کریگر بازگردید. همچنین مانند 12 فصل گذشته، آدام رید برای انجام سیزدهمین فصل انیمیشن آرچر بازگشته است.

دیدگاهتان را بنویسید