اعلام تاریخ شروع فصل ششم انیمه My Hero Academia


Funimation سرانجام تاریخ شروع فصل ششم انیمه My Hero Academia را تایید و اعلام کرد.

اکتبر گذشته ساخت فصل ششم انیمه My Hero Academia رسما تایید و اعلام شد. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ شروع فصل جدید انیمه My Hero Academia تایید و اعلام شد. Funimation اعلام کرده است که پخش فصل ششم My Hero Academia از اول اکتبر امسال آغاز خواهد شد. هم پوستر از فصل ششم این انیمه، سریالی در توییتر رسمی او منتشر شده است که می توانید شخصیت شرور و منفی او را ببینید.

فصل جدید انیمه My Hero Academia بر اساس داستان Paranormal Liberation War تولید و پخش می شود. داستان فصل ششم نشان می دهد که شاهد نبردهای فراوان و شدیدی بین قهرمانان و شروران دنیای انیمه My Hero Academia خواهیم بود. مجموعه My Hero Academia اقتباسی از مانگای محبوب به همین نام است کوه هوریکوشی F. اولین شماره مانگای My Hero Academia در سال 2014 منتشر شد و شماره های جدید این مجموعه همچنان منتشر می شود.

تا کنون 31 شماره از مانگای My Hero Academia منتشر شده است. علاوه بر این، تا کنون 5 فصل از انیمه My Hero Academia و همچنین سه انیمه کامل به نام My Hero Academia: Two Heroes in 2018، My Hero Academia: Heroes Rising in 2019 و My Hero Academia: World تولید شده است. Heroes’ Mission در سال 2018 2021 تولید و منتشر شد.دیدگاهتان را بنویسید