اعلام تاریخ نمایش Armageddon Time با بازی آنتونی هاپکینز و جسیکا چستین


کمپانی یونیورسال تاریخ نمایش Armageddon Time به کارگردانی جیمز گری و بازی آنتونی هاپکینز و جسیکا چستین را تایید و اعلام کرد.

فیلم زمان آرماگدون یکی از فیلم‌هایی بود که در بخش رقابتی جشنواره فیلم کن امسال با واکنش مثبت منتقدان مواجه شد. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونتاریخ اکران فیلم آرماگدون اعلام شد. یونیورسال اعلام کرده است که فیلم Armageddon Time به صورت محدود در تاریخ 28 اکتبر (6 نوامبر) اکران خواهد شد و سپس اکران گسترده این فیلم از 11 نوامبر (20 نوامبر) آغاز خواهد شد.

آرماگدون تایم در تاریخ اکران محدود خود رقیبی مانند Call Jane و The Devil’s Light را دارد و باید در طول اکران گسترده خود با Black Panther: Wakanda Forever در گیشه رقابت کند. از جمله اکران های محدود و گسترده آرماگدون، اکران فیلم آمستردام خواهد بود که یکی از رقبای این فیلم در فصل جوایز خواهد بود. زمان آرماگدون داستانی است که از زندگی جیمز گری در دهه 1980 در کوئینز، یکی از پنج ناحیه شهر نیویورک الهام گرفته شده است.

جیمز گریکارگردان فیلم‌هایی چون ما صاحب شب، حیاط‌ها، اودسا کوچک، دو عاشق، مهاجر، شهر گمشده Z و Ad Astra است و کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه زمان آرماگدون را بر عهده داشته است. آنتونی هاپکینز، آن هاتاوی، جرمی استرانگ، مایکل بنکس ریپتا، جیلیان وب، جسیکا چستین، رایان سل، دین وست، اندرو پولک، دومنیک لامباردوسی، تووا فلدشاو و جان دیل.از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم «به وقت آرماگدون» حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند.

دیدگاهتان را بنویسید