افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تصویب شد.


مقرر شده افزایش حقوق بازنشستگان و بحث چالشی اخیر مستمری بگیران سایر رده ها طبق قانون انجام شود و همه مشمول قانون شوند.

افزایش 38 درصدی تصویب شدافزایش 38 درصدی تصویب شد

عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران گفت: مقرر شده افزایش حقوق بازنشستگان و چالش اخیر مستمری بگیران سایر رده ها طبق قانون انجام شود و همه به قانون تمکین کنند. .

به گزارش ایران جب به نقل از ایمنا، علی اکبر عیوضی عضو هیأت مدیره کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی استان تهران در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به همراه اعضای هیأت مدیره کانون عالی تأمین اجتماعی اعلام کرد. مرکز حراست مستمری بگیران، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و سرپرست وزیر کار در نشستی با معاونان وزارتخانه و این سازمان گفت: در جلسه مقرر شد حقوق بازنشستگان افزایش یابد و حقوق بازنشستگان افزایش یابد. بحث چالش اخیر مستمری بگیران سایر سطوح طبق قانون و همه باید تابع قانون باشند.

وی در پاسخ به این سوال که “همان قانون در جلسات چه بود؟” وی پاسخ داد: منظور از قانون در زمینه افزایش حقوق بازنشستگان همان چیزی است که در مجلس تصویب و از طریق رئیس مجلس به دولت ابلاغ شد.

آنچه در مجلس تصویب شد، مصوبه هیأت امنای تأمین اجتماعی پس از تصویب شورای عالی کار است که ضامن افزایش 38 درصدی به اضافه 515 هزار تومان مستمری بازنشستگان سایر سطوح یعنی. .

ایوزی در پایان با بیان اینکه امروز زاهدی وفا سرپرست وزیر کار باید این خبر را به صورت رسمی تری از طریق رسانه ها اعلام می کرد، افزود: امیدواریم امروز خبر رسمی صحت مصوبه مجلس را اعلام کند. اجرای هر چه سریعتر از سوی دولت

به ویژه در جلسه به ما قول داده شد که مفاد قانونی جدید بازنشستگان در مرداد ماه در پروفایل آنها قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید