اقدام عجیب یک کاندیدای انتخابات فدراسیون/مدیر عامل باشگاه لیگ یک که می خواهد جانشین سراجی شود.به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، یک روز مانده به پایان مهلت ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال، برخی از کاندیداهای شرکت در این انتخابات برای ثبت نام به دبیرخانه فدراسیون مراجعه کردند.

صبح امروز میرشاد مجدی رئیس فدراسیون به همراه منصور کنبرزاده از اعضای هیات مدیره سازمان لیگ و صادق درودگر دیگر عضو هیات مدیره و رئیس کمیته بازاریابی سازمان لیگ به محل حاضر شدند. ساختمان فدراسيون و اين موضوع شايعاتي در مورد کمپين آنها براي ثبت نام در انتخابات ايجاد کرد، اما آنها چنين کاري نکردند.

مجدی و قنبرزاده شب گذشته پیشنهاد حیدر بهاروند برای تصدی نواب رئیسی را رد کرده بودند. البته رئیس سازمان لیگ پس از این اقدام از حضور در انتخابات فدراسیون انصراف داد.

یکی از افرادی که فصل گذشته در کادر فنی تیم مهندسی تبریز حضور داشت برای ثبت نام در انتخابات به فدراسیون آمد. وی در اقدامی عجیب طبق قرار قبلی چند نفر را به عنوان خبرنگار با خود به فدراسیون آورده بود تا حضورش در انتخابات را پوشش دهند. این مشکل خبرنگاران حاضر در محل، تیم فدراسیون و حتی حسن کامرانی فر، دبیر کل فدراسیون را شگفت زده کرد. البته معاون خودش را هم تعیین کرده بود.

کیوان بابادی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان نیز به عنوان عضویت در هیات مدیره فدراسیون ثبت نام کرد و سمت نماینده باشگاه ها در هیات مدیره را برعهده داشت. پس از برکناری مهرداد سراجی در مجلس دهم خرداد، این پست خالی شد.

با هماهنگی کامرانی فر از خبرنگارانی که در روز قربان بایرام به فدراسیون رفته بودند پذیرایی ناهار شدند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید