اما رابرتز به بازیگران مرد عنکبوتی مادام وب پیوست


اما رابرتز، بازیگر سریال American Horror Story پس از قرارداد با Sony Pictures به بازیگران فیلم مادام وب از دنیای مرد عنکبوتی اضافه شد.

سونی پیکچرز در حال ساخت فیلمی بر اساس مادام وب و اکنون است در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبازیگر دیگری نیز به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. اما رابرتزبازیگر سریال ترسناک آمریکایی پس از توافق با سونی پیکچرز، در این استودیو در فیلم Madame Web از دنیای مرد عنکبوتی به ایفای نقش می پردازد. در مورد نقش رابرتز در این فیلم اطلاعاتی در دست نیست اما منابع نزدیک به او می گویند که او نقشی مرموز در این فیلم بازی می کند.

علاوه بر رابرتز، داکوتا جانسون به عنوان مادام وب، سیدنی سواین،، سلست اوکانر،، ایزابلا مرسده و طاهر رحیم، دیگر بازیگرانی که قبلا با سونی پیکچرز برای بازی در فیلم مادام وب قرارداد بسته اند. منابع نزدیک به فیلم ادعا می کنند که به دلیل توانایی های ذهنی مادام وب، او عمدتاً در نقش نسخه دکتر استرنج از سونی ظاهر خواهد شد. Venom: Let There Be Carnage سال گذشته منتشر شد و بیش از 500 میلیون دلار در سراسر جهان جمع آوری کرد.

مادام وب

Morbius جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی سونی است که تنها 163.8 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت، اما به نظر نمی‌رسد باعث کندی سونی شود. سیج کلارکسون، کارگردانی دو قسمت از جسیکا جونز و دو قسمت از مدافعان به کارگردانی مادام وب. مسئولیت نگارش فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد مت سازما و برک شارپلزسازندگان سریال گمشده در فضا و فیلمنامه نویس فیلم Morbius با هم دوستت دارم خواهد بود.

رابرتز علاوه بر داستان ترسناک آمریکایی، در فیلم هایی چون جیغ 4، ما میلرها هستیم، برج های جیغ، شکار، تعطیلات، عصب و کودک وحشی بازی کرده است.نانسی درو و آکوامارین. کارهای آینده رابرتز شامل شاید انجام می دهم و درباره سرنوشت است و او در فیلم بازگشت نیز بازی خواهد کرد.

مادام وب برای اکران در 7 ژوئیه 2023 (16 ژوئیه 1402) برنامه ریزی شده است. Hunter Crowne همچنین برای اکران در 13 ژانویه 2023 برنامه ریزی شده است و El Muerto، اولین فیلم لاتین مبتنی بر مارول، در 12 ژانویه 2024 (22 دسامبر 1402) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید