امکان ارائه مجدد بازی Dead Island 2 در سه ماه آخر سال 2022


تام هندرسون، یکی از صاحب نظران صنعت بازی، ادعا می کند که Dead Island 2 سرانجام در اواخر سال 2022 رونمایی خواهد شد.

در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که احتمال انتشار مجدد Dead Island 2 در اواخر سال جاری وجود دارد. این RPG جهان باز دارای چرخه توسعه فراز و نشیب بود. از تاخیرهای زیاد تا تغییر توسعه دهندگان. این بازی در حال حاضر مراحل ساخت را در استودیو Dambuster پشت سر می گذارد و به نظر می رسد که طرفداران می توانند خیلی زود منتظر اولین حضور آن باشند.

تام هندرسونیک منبع معتبر صنعت بازی اخیراً گزارش رسانه‌ای جدید Try Hard Guides را منتشر کرده است که ادعا می‌کند بازی Dead Island 2 برای سه ماهه چهارم سال جاری و احتمالاً برای The Game Awards در دسامبر برنامه‌ریزی شده است. البته هنوز زمان برگزاری Game Awards 2022 مشخص نیست.

با استناد به برخی از منابع تام هندرسون، فیلم Dead Island 2 در مکان‌های مختلفی از جمله هالیوود و سانفرانسیسکو اتفاق می‌افتد و به نظر می‌رسد از نظر توسعه در وضعیت خوبی قرار دارد. ظاهراً این RPG جهان باز تأکید زیادی بر همکاری یا همکاری دارد و پنج یا شش شخصیت جدید وجود خواهند داشت.

در اوایل سال جاری، گزارش شد که طرفداران باید منتظر راه اندازی مجدد Dead Island 2 در تابستان 2022 باشند. با این حال، بر اساس گزارش جدید، به نظر می رسد تغییری در این برنامه ها وجود داشته باشد. Embrisor Group، مالک دیپ سیلور، در اوایل سال جاری به طور غیرمستقیم اعلام کرد که بازی احتمالاً قبل از 1 آوریل 2023 (12 آوریل 1402) به دست بازیکنان خواهد رسید. تاریخ دقیق انتشار Dead Island 2 هنوز اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید