امکان اضافه کردن محتوای جدید Resident Evil به Dead By Daylight


به روز رسانی محتوای جدید Resident Evil برای بازی مشخص شده است که Dead By Daylight به زودی منتشر خواهد شد.

هنوز کپکام، شرکتی که حق امتیاز سری Resident Evil را در اختیار دارد، نیست Behavior Interactive، خالق بازی Dead By Daylight، هیچ جزئیاتی در مورد این همکاری جدید منتشر نکرده است. اما منبع موثق اطلاعات بازی DBD، DBDLeaks به تازگی محتوای قانع کننده ای از این همکاری جدید منتشر کرده است. این افشاگری‌ها شامل تصاویر نمادها، لباس‌ها، دیالوگ‌ها و بیوگرافی شخصیت‌های آلبرت وسکر، آیدا وانگ و ربکا چمبرز است.

وسکر، که ظاهراً به عنوان مغز متفکر به Dead By Daylight خواهد رفت، یک قاتل است. ایدا و ربکا را می توان به عنوان بازماندگان بازی کرد. در حالی که امتیازات آنها هنوز نهایی نشده است، DBDLeaks به مزایای وسکر اشاره می کند: آناتومی برتر، آگاهی بیدار و ترمینال. این توانایی‌ها با هم به وسکر کمک می‌کنند تا سریع‌تر بدود، هاله‌های بازماندگان دیگری را ببیند که یکی از آنها را رانندگی می‌کنند، و وقتی دروازه‌های خروج باز می‌شوند، برای همیشه بازماندگان را در هم می‌شکنند.

حتی فایل صوتی وسکر نیز بعدا فاش شد، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که این شایعه رنگ واقعیت داشته باشد. اما مثل همیشه باید منتظر اعلام رسمی سازندگان باشید. زیرا شرایط هر لحظه ممکن است تغییر کند. در هر صورت انتظار می رود این کراس اوور با کد Project W به زودی رونمایی شود. جالب است بدانید که همین افشاگر به تازگی از بازگشت Stranger Things به اثر مذکور خبر داده و باید منتظر ارائه آن باشیم.

استودیوی Behavior Interactive سازنده بازی Dead By Deadlight به تازگی از اعمال تغییرات اساسی در این بازی خبر داده است. هدف از این کار ایجاد تعادل مجدد Dead By Daylight برای وادار کردن بازیکنان به ارائه تاکتیک ها و استراتژی های جدید بود. این تغییرات در آپدیت میانی فصل 24 به نام Roots of Dread معرفی شدند. بزرگترین تغییر را می توان در سیستم پیشرفت بازی مشاهده کرد. جایی که با پرستیژ، سطح یک شخصیت را می توان از همان ابتدا تعیین کرد تا شانس باز کردن توانایی های خاص افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید