امکان بازی با تم آسیایی در Assassin’s Creed Infinity


اخیراً گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه یکی از مناطق آسیایی یکی از مناطق در سرویس زنده Assassin’s Creed Infinity است.

در گذشته، Ubisoft، خالق و ناشر Assassin’s Creed، اعلام کرد که رویداد جدید Ubisoft Forward خود را در 19 سپتامبر برگزار خواهد کرد. جایی که اطلاعات جدیدی از بازی های آینده این کمپانی فرانسوی و همچنین سری Assassin’s Creed در دسترس است. با این حال، مدتی است که شایعات مختلفی در مورد نسخه آینده Assassin’s Creed و ساختار داستانی آن به گوش می رسد.

بیش از یک سال از زمانی که یوبی سافت رسما اعلام کرد که استودیوهای مونترال و کبک در حال همکاری روی Assassin’s Creed Infinity هستند، می گذرد. که ظاهر آن گامی بلند در این سریال به حساب می آید. اگرچه اطلاعات خاصی از Infinity در دسترس نیست و حتی در کانال رسمی این بازی نیز نمی توان به اطلاعات خاصی دست یافت، اما سال گذشته رسانه بلومبرگ با انتشار گزارشی اعلام کرد که Assassin’s Creed Infinity یک پلتفرم خدمات زنده برای سری Assassin’s Creed است. که در دل خود بازی ها و محیط های مختلفی را شامل می شود. بازی های بیشتری به مرور زمان به پلتفرم Assassin’s Creed Infinity Live Services اضافه خواهند شد.

اخیرا گزارش هایی منتشر شده است که اطلاعات کمی درباره یکی از محیط های Assassin’s Creed Infinity ارائه می دهد. گزارشی که اخیرا توسط Kotaku منتشر شده، حاکی از یک سری بازی جدید Assassin’s Creed است که با نام رمز Project Red در حال توسعه است و در یک کشور آسیایی جریان دارد. هم جیسون شرایرنویسنده بلومبرگ در حساب توییتر خود اعلام کرد که Project Red بخشی از Assassin’s Creed Infinity خواهد بود.

تمامی این موارد در حالی که گزارش های دیگری در این زمینه وجود دارد، خبر می دهد که ژاپن یکی از محیط های در نظر گرفته شده برای Assassin’s Creed Infinity است. البته کوتاکو این ادعا را تایید نکرده است، اما یوبی سافت می داند که طرفداران Assassin’s Creed بارها برای اضافه کردن ژاپن به یکی از بازی های این سری ابراز علاقه کرده اند و این شرکت حتی در داخل نیز در مورد آن صحبت کرده است.

از همه جالبتر، Assassin’s Creed infinity تنها بازی Assassin’s Creed در دست ساخت نیست و به نظر می رسد که قبل از Infinity شاهد بازی Assassin’s Creed Rift باشیم. این بازی قبل از Infinity منتشر می شود و داستان آن در بغداد روایت می شود.

نظر کاربران زومجی در مورد آخرین اخبار بازی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید