امکان خرید قطعات الکترونیکی کمیاب از چین و سایر کشورها


خرید قطعات الکترونیکی کمیاب از چین یا کشورهای دیگر در سال‌های تحریم، برای تولیدکنندگان و صاحبان مشاغل به آسانی قبل نیست.

حتی نمی توان به هیچ شرکت و موسسه ای که ادعا می کند این کار را انجام می دهد اعتماد کرد. اما خوشبختانه هنوز مراکزی هستند که به واسطه سوابق درخشان و موقعیت ویژه خود توانسته اند به تجارت و واردات ادامه دهند و حتی امکان واردات قطعات کمیاب نیز وجود دارد. یکی از این شرکت های معتبر و قابل اعتماد By Best Electronics می باشد که می توانید تمامی ابزار و قطعات الکترونیکی مورد نیاز برای کسب و کار خود را از آن سفارش دهید.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

چگونه قطعات الکترونیکی کمیاب را سفارش دهم؟

خرید قطعات الکترونیکی کمیاب هیچ جا کار نمیکنه با توجه به رشدی که در صنعت الکترونیک در کشور ما در حال رخ دادن است، نیاز است که قطعات زیادی همواره وارد کشور شود. همانطور که ساخت تمام قطعات به دلایل مختلف امکان پذیر نیست. احتمال خطا و اشتباه زیاد است و زمان زیادی بین آنها تلف می شود. یکی از بهترین پیشنهادها برای پیشرفت بهتر پروژه ها در صنایع مختلف، خرید قطعات از کشورهای دیگر است. در همین حال، ممکن است قطعاتی وجود داشته باشند که پیدا کردن آنها آسان نباشد. برای اینکه بتوانید قطعه مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید، منطقی به نظر می رسد که به فروشگاه های تخصصی فروش قطعات الکترونیکی به خصوص قطعات کمیاب مراجعه کنید.

بهترین مجموعه الکترونیکی دارای سابقه و تجربه 19 ساله است واردات قطعات الکترونیکی ایناهاش. این مرکز به خوبی نیازهای جامعه امروزی را می شناسد و بر اساس آن قطعات وارد می کند. در سایت این مجموعه امکانات بسیار خوبی برای تهیه انواع قطعات وجود دارد. در واقع وقتی از آنها خرید می کنید، نیازی به مراجعه حضوری و بازدید از بازارهای خارجی نخواهید داشت. همه چیز به صورت آنلاین از طریق وب سایت انجام می شود.

روش های خرید قطعات الکترونیکی کمیاب از وب سایت

برای سفارش خرید قطعات الکترونیکی کمیاب سه روش در دسترس کاربران و خریداران وبسایت Buy Best است. یک روش این است که مستقیماً به وب سایت بروید و لیست و قسمت های مورد نیاز را وارد کنید. در روش بعدی مشتری می تواند قطعات کمیاب خود را در یک فایل اکسل وارد کرده و در وب سایت آپلود کند. روش دیگری که ممکن است بیشتر برای کاربران تلفن همراه جذاب باشد، از طریق اپلیکیشن مجموعه است. انتخاب روش سفارش کاملا به عهده خریدار است.

مشتریان ممکن است تعجب کنند که سفارش آنها چه زمانی تحویل می شود. تعیین زمان تحویل ثابت برای تمام قطعات امکان پذیر نیست. اما به طور کلی برای آن دسته از قطعاتی که از چین وارد می شوند باید بازه زمانی دو تا چهار هفته ای در نظر گرفته شود. قطعات ارسال شده از کشورهای دیگر ممکن است چهار تا شش هفته طول بکشد تا به دست خریداران برسد.

امکان خرید قطعات الکترونیکی کمیاب از چین و سایر کشورها

واردات قطعات الکترونیکی

مزایای خرید قطعات الکترونیکی از مراکز معتبر

خرید قطعات الکترونیکی کمیاب توسط By Best Electronics با مشاوره فنی و تخصصی در این زمینه انجام می شود. Best Electronics می تواند تمام قطعات را بدون واسطه فراهم کند. از آنجایی که شعبه های متعددی در چین، هنگ کنگ و دبی دارد، می تواند به طور مستقیم قطعات را از سازنده قابل اعتماد تامین کند. مزیت دیگر دسترسی به سازندگان قابل اعتماد قطعات الکترونیکی در خارج از کشور است. علاوه بر کارخانه های چینی، امکان تهیه قطعات اورجینال از سازندگان ترک، دبی و اروپایی نیز وجود دارد. بررسی اصالت کالا بر عهده متخصصان مجموعه می باشد و معمولا قطعات به موقع و بدون تاخیر به دست مشتری می رسد. قطعات دارای شناسه و هولوگرام هستند.

حتی امکان پیگیری مسائل بعد از آن وجود دارد خرید قطعات الکترونیکی کمیاب تحویل آنها نیز وجود دارد. اگر نمونه آزمایشی گزارشی ارائه دهد، می توان آن را برگرداند. این گروه با تست و تحویل قطعه جدید به مشتری مسئول دریافت قطعه می باشد. هدف از گزارش تست ارائه یک گزارش فنی از نحوه عملکرد قطعه است که بتوان به آن برای ارجاع قطعه اعتماد کرد. با توجه به حذف واسطه ها، قیمت ها در این مرکز بسیار مناسب تر از سایر مراکز بوده و برنامه ریزی های حمل و نقل دقیقی در نظر گرفته شده است که با کمترین مبلغ و به بهترین شکل انجام شود.

امکان خرید قطعات الکترونیکی کمیاب از چین و سایر کشورها

خرید قطعات الکترونیکی

قطعات الکترونیکی کمیاب را از شرکت های معتبر خریداری کنید

قطعا یکی از مراکز معتبری است که باید به آن مراجعه کنید خرید قطعات الکترونیکی کمیاب روی آنها حساب کنید، مجموعه بای پس الکترونیکی. در این مرکز واردات با توجه به نیاز و درخواست مشتری انجام می شود. یکی از مزیت های مهم کار با این مجموعه واردات مستقیم قطعات از کارخانه های چین و سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی است. علاوه بر این، این مجموعه را می‌توان یکی از معدود مراکزی در کشور دانست که پس از شیوع بیماری کرونا و اعمال تحریم‌ها در کشور، توانسته است بایستد و روابط خود را با سایر کشورها حفظ کند. دلیل مهم این است که مالک این شرکت یک نیمه چینی است که طبق قوانین و با وجود محدودیت ها حق این کار را دارد.

در واقع، شما می توانید این را بگویید خرید قطعات الکترونیکی کمیاب در این مجموعه بدون واسطه این اتفاق می افتد. سابقه این شرکت در زمینه واردات قطعات الکترونیکی به سال 1381 برمی گردد و داشتن دفتر در شهر شنژن چین از مزیت های آن می باشد. به طور کلی، هیچ بخشی وجود ندارد که شما به دنبال آن هستید که نتوانید از آن عبور کنید.

.

پایان گزارش آگهی

دیدگاهتان را بنویسید