امکان ساخت سریال ایندیانا جونز برای پخش از شبکه دیزنی پلاس


لوکاس فیلم و والت دیزنی در حال بررسی امکان ساخت سریالی بر اساس سریال ایندیانا جونز برای پخش از شبکه دیزنی پلاس هستند.

ایندیانا جونز 5 قرار است سال آینده اکران شود، اما در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال ایندیانا جونز می تواند به شکل دیگری ادامه یابد. Variety از منابع متعدد شنیده است که سریال ایندیانا جونز در دست ساخت برای دیزنی پلاس است، اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. باب چاپک، مدیر عامل دیزنی، در جلسه اخیر خود با سهامداران از ایندیانا جونز 5 نام برد، اما اشاره ای به سریالی بر اساس این مجموعه نکرد.

منابع نزدیک به دیزنی می گویند که لوکاس فیلم همچنان به دنبال استخدام نویسنده برای این پروژه است و این سریال هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و هنوز مشخص نیست که آیا سریال ایندیانا جونز پیش درآمد یا اسپین آف فیلم ایندیانا جونز خواهد بود. سریال ایندیانا جونز این احتمال وجود دارد که پس زمینه سریال در جریان اتفاقات فیلم ایندیانا جونز 5 شکل گرفته باشد و ارتباط داستانی داشته باشد.

دیزنی قبلاً اقدام مشابهی را برای دنیای سینمایی مارول انجام داده بود و توانست با پیوند دادن رویدادهای سری WandaVision و فیلم Doctor Strange در Multiverse of Madness، نتیجه موفقیت‌آمیزی را ببیند. البته این اولین حضور ایندیانا جونز در دنیای تلویزیون نیست. پیش از این، The Young Indiana Jones Chronicles برای 2 فصل تولید و در سال های 1992 و 1993 از شبکه ABC پخش شد.

همچنین 4 ویژه‌نامه تلویزیونی این مجموعه در سال‌های 94 و 95 از کانال خانواده که اکنون به فری فرم تغییر نام داده، تولید و پخش شد. مجموعه کتاب های ایندیانا جونز که به دوران کودکی و نوجوانی این شخصیت می پردازد نیز نوشته و منتشر شد. همچنین در حال حاضر مشخص نیست که آیا هریسون فورد در سری ایندیانا جونز حضور خواهد داشت یا خیر و باید منتظر اطلاعات بیشتر در آینده باشیم.

ایندیانا جونز 5 به کارگردانی جیمز منگولد برای اکران در 30 ژوئن 2023 برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید