امکان کارگردانی متفاوت برای Avengers 5 و Avengers 6


یک منبع موثق اخیرا گفته است که مارول دو کارگردان متفاوت را در نظر گرفته است فیلم Avengers: The Kang Dynasty و فیلم Avengers: Secret Wars از آن استفاده می کنند.

صبح یکشنبه هفته گذشته بود که مارول استودیو آن را رسمی کرد او فیلم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars را تایید و اعلام کرد. اندکی بعد، مشخص شد که داستین دنیلز کرتون، کارگردان شانگ چی و The Legend of the Ten Rings، کارگردانی Avengers: The Kang Dynasty را بر عهده گرفته است، اما چه کسی بر صندلی کارگردانی Avengers: Secret Wars خواهد نشست؟

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونAvengers 5 و Avengers 6 احتمالاً دو کارگردان متفاوت خواهند داشت. جاستین کرول، گزارشگر ددلاین، که یک منبع موثق هالیوودی است، اخیراً در توییتی درباره انتقام جویان نوشت: اخبار کارگردان سلسله کانگ، و گفت که استودیو مارول ظاهراً داستین دانیل کرتون را فقط کارگردانی فیلم انتقام‌جویان 5 را در نظر دارد و شخص دیگری در عوض در هیئت مدیره خواهد بود. Avengers: Secret Wars.

لوگوی فیلم Avengers: Age of Ultron

این برخلاف Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame است که توسط برادران روسو کارگردانی شدند. دلیل این امر در حال حاضر نامشخص است و برخی معتقدند که مارول ممکن است تصمیم گرفته باشد فشار تیم سازنده را از روی دو فیلم بزرگ بردارد و بتواند این دو فیلم را در کنار هم جلوی دوربین بگذارد.

در حال حاضر کارگردان فیلم Avengers: Secret Wars مشخص نشده است و ظاهرا مارول استودیو همچنان در حال بررسی و مذاکره با گزینه های مختلف است. این احتمال وجود دارد که مارول یکی از کارگردانانی را که قبلا با آنها کار کرده است برای Avengers 6 انتخاب کند یا طبق یک تئوری طرفداران، کارگردان این فیلم همان ریبوت Fantastic Four باشد که دلیل این ارتباط است. از داستان این فیلم ها

فیلم Avengers: The Kang Dynasty در 2 می 2025 (12 مه 1404) و فیلم Avengers: Secret Wars در تاریخ 7 نوامبر 2025 (16 آبان 1404) اکران خواهند شد. به پایان خواهد رسید

دیدگاهتان را بنویسید