امیر تتلو با آرمیتا دختر یک گیتاریست به سحر قریشی خیانت کرد [+عکس]


امیر تتلو با این دختر گیتاریست به سحر قریشی خیانت کرد. این موضوع در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت. برای بررسی بیشتر این موضوع با این مقاله ادامه دهید.

پس از جدایی سحر قریشی از تتلو سروکله، دختر جدیدی در زندگی این خواننده پیدا شد که فضای اینترنت را داغ کرد. شایعات به تتلو گیتاریست جوان و جدید گروه به عنوان دلیل جدایی تتلو و سحر قریشی اشاره می کنند.

تتر نوامبر

گویا آرمیتا، گیتاریست جدید تتلو، قبل از یک مهمانی برای کمک به کارهای خانه به خانه تتلو رفته است. برخی شایعات حکایت از آغاز رابطه تتلو با آرمیتا دارد و برخی این موضوع را تکذیب می کنند. تتلو چند روز پیش خبر جدایی از سحر قریشی را اعلام کرد. او گفته بود که تتلو گفته بود تمام تلاش خود را کرده است تا او را زنده و سالم به دوبی و همه جا بدرقه کند، اما نگهبان را پس داده است.

همین موضوع باعث دعوای سحر قریشی و تتلو می شود که گویا به جدایی ختم شده است.

امیر تتلو با این دختر گیتاریست به سحر قریشی خیانت کرد [+عکس]

پس از انتشار این خبر، کاربران اینترنتی گفتند که اخیرا یکی از دوستان خانم تتلو برای کمک در خانه حضور داشته و با اعتراض سحر قریشی مواجه شده و به همین دلیل از خانه خارج شده است.

حال برخی از کاربران صفحه مجازی مدعی هستند که آرمیتا گیتاریست جدید تتلو ممکن است همین فرد باشد و ارتباطی با تتلو داشته باشد که بعید است تتلو آن را تایید کند. البته این اشتباه به نظر می رسد زیرا نوازنده بعدا اضافه شد.

تصویر زیر را ببینید:

امیر تتلو با این دختر گیتاریست به سحر قریشی خیانت کرد [+عکس]

تتلو در مورد آرمیتا، گیتاریست جدید گفت:

آرمیتا هم گیتاریست خیلی خوبیه منتا اولین بار بود که میومد و کمی استرس داشت! خوب می شوم! او حتی در آهنگ جدید بازی می کند! اما داره آماده میشه مثل اینکه دیشب تا صبح برای آهنگ تمرین کرد و تک خوانی کرد و امروز نشست و نقشه ای پیدا کرد که زیر خالکوبی برود و بهتر و بهتر شود. انتظار داشتم اولین دختر ایرانی که به عنوان نوازنده وارد گروه ما شد بیشتر خوشحال شود و بیشتر از او حمایت کند! منطقی نیست که شما پرواز کنید، مشکلی نیست.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید