انتشار اسناد مربوط به فرآیند ادغام Discord با کنسول PS5


در حالی که مدت‌هاست گزارش‌هایی مبنی بر ادغام بزرگ Discord با پلی‌استیشن 5 وجود دارد، دانشمندان داده اطلاعاتی را کشف کرده‌اند که نشان می‌دهد ممکن است در آینده نزدیک شاهد وقوع آن باشیم.

مدتی پیش قابلیت چت صوتی اپلیکیشن دیسکورد برای کنسول های ایکس باکس در دسترس بود و حالا به نظر می رسد که پلی استیشن 5 به زودی با پلتفرم دیسکورد ادغام شود. هنوز هیچ اعلام رسمی مبنی بر عرضه Discord بر روی کنسول PS5 وجود ندارد با این حال، منتشر نشده است Advaith به عنوان یکی از دیتامینرهای پلی استیشن نشانه هایی پیدا کرده است که نشان می دهد قابلیت چت صوتی این اپلیکیشن در آینده نزدیک به پلتفرم سونی اضافه خواهد شد.

شایعه اضافه شدن Discord به پلی استیشن 5 چندان جدید نیست. گزارش قابل توجه توسط تام هندرسونیکی از کارشناسان شناخته شده صنعت بازی در ماه آگوست اعلام کرد که باید منتظر ادغام Discord و Sony PS5 در ماه های آینده باشیم.

با گذشت سالها، Discord تبدیل به یکی از ابزارهای اصلی گیمرهای رایانه شخصی برای برقراری ارتباط با یکدیگر از طریق صدا شده است که به ویژه برای اهداف بازی استفاده می شود. این سرویس به کاربران این امکان را می دهد که با میزبانی بر روی سرورهای متعدد در گروه های مختلف برای جوامع کاربری مختلف حضور و فعالیت داشته باشند.

باید دید دقیقا ادغام Discord با پلی استیشن 5 چگونه خواهد بود.به گفته برخی، این سرویس عملکردی نه چندان خوشایند را بر روی کنسول های ایکس باکس ارائه کرده است. زیرا کاربران پلتفرم ایکس باکس برای اینکه کنترل بهتری بر تنظیمات مختلف Discord داشته باشند باید از تلفن همراه همراه با کنسول خود استفاده کنند.

در نهایت نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید