انتشار اولین تریلر انیمیشن ماریو


نینتندو و یونیورسال اولین تریلر انیمیشن The Super Mario Bros را منتشر کردند. چند دقیقه پیش. آنها فیلمی را منتشر کردند که در آن تصاویری از ماجراجویی ماریو را می بینیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تریلر فیلم The Super Mario Bros. این فیلم منتشر شده است. همانطور که وعده داده بود، نینتندو و یونیورسال امروز اولین تریلر بازی انیمیشن ماریو را منتشر کردند. در ابتدای تریلر، حمله Bowers به ​​یک قلعه را مشاهده می کنیم که تمرکز اصلی تریلر است. سپس ما ماریو را می بینیم که وارد دنیای قارچ می شود و بازی کریس پرت را در نقش ماریو می بینیم که سپس با تاد ملاقات می کند. در پایان تریلر چند صحنه کوتاه از لوئیجی را می بینیم که در ادامه می توانید آن تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

کریس پرت مثل ماریو آنیا تیلور جوی به عنوان پرنسس هلو، چارلی دی مثل لوئیجی جک بلک به عنوان Bowser، کیگان-مایکل کی مثل تاد ست روگن مثل خر کنگ، فرد ارمیسن مثل کرانکی کونگ، کوین مایکل ریچاردسون در نقش مکمل، سباستین مانیسکالکو در نقش فورمن اسپایک و چارلز مارتین، از جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن The Super Mario Bros نقش صداپیشه را ایفا کردند. فیلم حاضر و صداگذاری شده است.

آرون هوروات و مایکل جنیک که قبلاً فیلمنامه Teen Titans GO را کارگردانی و نوشته بود! To the Movies کارگردانی انیمیشن ماریو را بر اساس فیلمنامه ای بر عهده دارد متیو فوگل با سابقه نگارش فیلمنامه The Lego Movie 2: The Second Part و Minions: The Rise of Gru انیمیشن. Illumination Entertainment با همکاری نینتندو و با نظارت کامل شیگرو میاموتوخالق ماریو یک انیمیشن برای ماریو می سازد.

فیلم انیمیشن برادران سوپر ماریو برای اکران در تاریخ 7 آوریل 2023 (18 آوریل 1402) در آمریکای شمالی و 28 آوریل 2023 (8 می 1402) در ژاپن برنامه ریزی شده است. انیمیشن ماریو توسط استودیوی سرگرمی ایلومینیشن ساخته شده است که بیشتر به خاطر خلق آثار محبوب و پرفروشی مانند انیمیشن Minions و Despicable Me شناخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید