انتشار اولین پلان های پشت صحنه فیلم جدید مکس دیوانه


به تازگی اولین نماهای پشت صحنه مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Furiosa فاش شده است که در آن صحنه و گروهی از موتورسواران را می بینیم.

اواسط همین ماه بود مراحل فیلمبرداری و تولید Furiosa رسما در استرالیا راه اندازی شد. این فیلم در واقع یک اسپین آف و پیش درآمدی برای فیلم Mad Max: Fury Road است که بر گذشته شخصیت امپراطور فیوروسا تمرکز دارد و در آن با نسخه جوان تری از این شخصیت آشنا خواهیم شد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونآنها از اولین فیلم پشت صحنه فیلمبرداری و تولید قسمت جدید مکس دیوانه رونمایی و منتشر کردند.

در این عکس ها نمایی از پشت صحنه عکس ها و تولید Furiosa را مشاهده می کنید که صحنه بزرگی را می بینیم که در طی آن گروهی از موتورسواران و یک خودرو دیده می شوند. اگر فیلم Mad Max: Fury Road را تماشا کرده باشید، احتمالاً می دانید که وجود وسایل نقلیه مختلف مانند موتورسیکلت و اتومبیل می تواند به معنای آزار و اذیت بزرگ در دنیای آخرالزمانی مد مکس باشد و در ادامه می توانید این عکس ها را مشاهده کنید:

آنیا تیلور جوی او در فیلم Furiosa نقش نسخه جوان امپراطور فیوروسا را ​​بازی می کند و بازگشتی در این فیلم نخواهد دید. شارلیز ترون بیایید باشیم هم تام برک بازیگر دیگر فیلم جدید مکس مکس است که در واقع جایگزین او می شود یحیی عبدالمتین دوم در فیلم فیروزیس. جورج میلر او مسئولیت کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم مکس دیوانه را بر عهده دارد نیکو لاتوریس او به میلر در نوشتن فیلمنامه کمک خواهد کرد.

اکران Furiosa برای 24 مه 2024 (4 ژوئن 1403) برنامه ریزی شده است. فیلمی درباره سه هزار سال حسرت با بازی ادریس آلبا و تیلدا سوینتون، فیلم بعدی جورج میلر است که برای اکران در 31 آگوست (9 سپتامبر) برنامه ریزی شده است. Mad Max: Fury Road در سال 2015 اکران شد و 375.2 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. این فیلم همچنین برنده شش جایزه اسکار شد.

دیدگاهتان را بنویسید