انتشار اولین پوستر انیمه مرد اره برقی


استودیوی Mapa به تازگی اولین پوستر انیمه Chainsaw Man را منتشر کرده است و به نظر می رسد که طرفداران باید به زودی تریلر رسمی این انیمیشن را ببینند.

مانگای Chainsaw Man توسط Tatsuki Fujimoto ساخته شد و اولین بار در سال 2018 منتشر شد. این مانگا به سرعت تبدیل به موفقیت شد و اکنون Mapa در حال ساخت یک اقتباس سریالی از این مانگای محبوب است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین پوستر انیمه Chainsaw Man منتشر شد. Mapa به تازگی اولین پوستر رسمی انیمه Chinasa Man را منتشر کرده است که دنجی، شخصیت اصلی انیمه را با طراحی خشن و جذابی که به اقتباسی وفادار اشاره دارد، نشان می دهد. در زیر می توانید این پوستر را مشاهده کنید:

اولین پوستر انیمه مرد اره برقی

انیمه Chainsaw Man قرار است در تاریخ نامشخصی در سال 2022 پخش شود و به نظر می رسد که به انتشار تریلر رسمی انیمه نزدیک می شویم. وقایع مانگای چینسا در دنیایی اتفاق می‌افتد که شیاطینی که از ترس انسان‌ها شکل گرفته و خلق شده‌اند، به انسان‌ها صدمه می‌زنند و سعی می‌کنند آنها را نابود کنند. علاوه بر این، انسان ها توانایی ایجاد قرارداد با Ohmrins را دارند.

دنجی، یک مرد جوان افسرده، سعی می کند با فروش چندین عضو بدنش و کار به عنوان یک شکارچی شیطان، بدهی یاکوزای پدر مرحومش را بپردازد. دنجی صاحب سگی به نام پوچیتا است که در واقع شیطانی است که با اره های برقی شناخته می شود و پس از کشته شدن دنجی توسط شیاطین و زخمی شدن پوچیتا توسط یارانش که به او خیانت کردند، آن دو به توافق رسیدند که با یکدیگر ترکیب شوند و اکنون دنجی ترکیب مرد و شیطان با قدرت یک اره برقی به دنیا باز می گردد.

ریو ناکایاما و ماکوتو ناکازونو کارگردانی و هیروشی سکو فیلمنامه انیمه مرد اره برقی را می نویسد. این انیمه برای پخش در Crunchyroll تولید می شود که انتظار می رود پخش انیمیشن Saw Man در پاییز امسال آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید