انتشار بازی Minecraft Legends در بهار 2023


Blackbird Interactive تایید کرده است که طرفداران باید انتظار داشته باشند که بازی استراتژی Minecraft Legends در بهار 2023 منتشر شود.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که تاریخ تقریبی عرضه Minecraft Legends اعلام شده است و طرفداران باید منتظر انتشار این اسپین آف Minecraft در اوایل سال 2023 باشند. Blackbird Interactive طی استریم اخیر خود Minecraft تریلر جدیدی از Minecraft Legends منتشر کرد. زنده، که بازی استراتژیک را به همراه دموی چهار نفره آن به نمایش گذاشت. Blackbird Interactive تایید کرده است که این بازی در بهار سال 2023 منتشر خواهد شد.

بازی Minecraft Legends در نمایشگاه Xbox و Bethesda در ماه ژوئن معرفی شد. صفحه Minecraft Legends Steam جزئیات بیشتری در مورد این بازی ارائه می‌کند: «یک سرزمین معتدل پر از منابع فراوان و اکوسیستم‌های سرسبز در آستانه انقراض را کاوش کنید. پیگلین های ویرانگر وارد شده اند و این شما هستید که الهام بخش متحدان خود باشید و آنها را به نبردهای استراتژیک هدایت کنید تا جهان را نجات دهید.”

در قسمت دیگری از توضیحات صفحه استیم بازی استراتژی Minecraft Legends آمده است: «برای ساختن استحکامات و مبارزه با تهاجم Piglin، سرزمینی زیبا، آشنا و در عین حال مرموز پر از موجودات متنوع، اکوسیستم‌های سرسبز و منابع غنی را کاوش کنید. دوستان بعید را الهام بخشید تا اتحادهای ارزشمندی تشکیل دهند و آنها را به نبردهای استراتژیک برای محافظت از خانه خود هدایت کنید.”

Minecraft Legends بهار 2023 برای رایانه های شخصی، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس عرضه می شود | Xbox Series S برنامه ریزی شده است.این بازی در روز اول انتشار در اختیار مشترکین Game Pass قرار خواهد گرفت. به گفته موجنگ، علاوه بر کمپین تک نفره، Minecraft Legends دارای حالت چند نفره هم‌آپ نیز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید