انتشار تریلر جدید انیمه نتفلیکس Cyberpunk 2077


نتفلیکس تریلر جدیدی از انیمه Cyberpunk Edgerunners منتشر کرد که بر اساس بازی Cyberpunk 2077 ساخته شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از انیمه Cyberpunk: Edgerunners منتشر شد. امروز نتفلیکس تریلر این مجموعه انیمیشنی که بر اساس بازی Cyberpunk 2077 در حال ساخت است را منتشر کرد که در آن شاهد اتفاقات این انیمه هستیم که انتظار می رود در دنیای Cyberpunk 2077 رخ دهد و شما می توانید این تریلر را تماشا کنید. در یوتیوب. نتفلیکس را تماشا کنید.

تریلر انیمه Cyberpunk: Edgerunners را در یوتیوب تماشا کنید

استودیوی انیمه استودیو Trigger که سابقه ساخت آثاری مانند انیمه Kill La Kill، انیمه Promare و انیمیشن Little Witch Academia را در کارنامه خود دارد، انیمه Cyberpunk 2077 را تولید می کند. CD Projekt و Trigger Studios قبلا تایید کرده بودند که Akira Yamaoka، که بیشتر برای ساخت موسیقی متن بازی های Silent Hill شناخته می شود، موسیقی متن انیمه Cyberpunk: Edgerunners را تولید خواهد کرد.

انیمیشن Cyberpunk: Edgerunners در 10 قسمت تولید می شود و در سپتامبر امسال از نتفلیکس پخش خواهد شد. ماساهیکو اتسوکا، کارگردان اپیزود The Elder انیمیشن Star Wars: Visions به همراه یوشیکی اوسا، تهیه کننده انیمیشن Star Wars: Visions، وظیفه نگارش فیلمنامه و ساخت انیمه Cyberpunk: Edgerunners را بر عهده دارند. همچنین می توانید پوستر جدید انیمه Cyberpunk 2077 را در زیر مشاهده کنید:

پوستر جدید انیمه Cyberpunk Edgerunners

دیدگاهتان را بنویسید