انتشار تریلر جدید انیمه Suzume no Tojimari اثر بعدی کارگردان نام شما


تریلر جدیدی از انیمه Suzume no Tojimari منتشر شده است که در آن شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات این انیمه مورد انتظار هستیم.

انیمه Suzume no Tojimari انیمه بعدی خواهد بود ماکوتو شینکای، او کارگردانی انیمه Your Name و انیمیشن Weathering With You را بر عهده داشته و شینکای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این انیمه را بر عهده دارد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از انیمه Suzume’s Locking-Up منتشر شد. در این تریلر تصاویر بیشتری از اتفاقات این انیمه می بینیم که در آن می توانید یک گربه ناز و یک صندلی متحرک را در کنار در جادویی مشاهده کنید.

همچنین در طول تریلر، بینش بیشتری از دنیای رویدادهای انیمه به شخصیت مرموز انیمه Suzume no Tojimari نشان داده می شود. نانوکا هارا سوزومه ایواتو صدای این شخصیت است. در زیر می‌توانید تریلر جدید انیمه Suzume’s Locking-Up را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

انیمه Suzume no Tojimari داستان دختری 17 ساله به نام سوزومه را دنبال می کند که در یک شهر آرام در کیوشو زندگی می کند. یک روز مسافر جوانی به او می گوید که به دنبال دری می گردد و این برای همیشه زندگی او را تغییر می دهد. او مرد جوان را به سمت کوه ها دنبال می کند که در آن یک دروازه قدیمی وجود دارد که توسط ساختمان های مدرن احاطه شده است و این آغاز سفر مرموز سوزومه است.

انیمه Suzume no Tojimari قرار است در تاریخ 11 نوامبر (20 آبان) در ژاپن اکران شود، اما هنوز تاریخ انتشار بین المللی یا نسخه انگلیسی این انیمه اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید