انتشار تصویری جدید از سریال جدید خانواده آدامز در نتفلیکس و تیم برتون


جنا اورتگا، بازیگر نقش چهارشنبه آدامز، ظاهر جدیدی دارد سریال چهارشنبه را به اشتراک گذاشت که در آن شاهد حضور این شخصیت در سریال هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، عکس جدیدی از این سریال روز چهارشنبه منتشر شد. جنا اورتگا، بازیگر نقش چهارشنبه آدامز، اخیراً عکسی از پشت صحنه خانواده آدامز در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است که در آن با دستانش به شکل دراکولا روی زمین دراز کشیده است. در زیر می توانید این تصویر را مشاهده کنید:

جنا اورتگا در نقش چهارشنبه آدامز در پشت صحنه چهارشنبه نتفلیکس دست هایی شبیه دراکولا دارد.

جنا اورتگا مانند چهارشنبه آدامز، کاترین زتا جونز به عنوان مورتیشا آدامز، لوئیس گازمان در نقش گومز آدامز، کریستینا ریچی، گوندولین کریستی، ریکی لیندوم، جیمی مک شین، هانتر دوهان، جورجیا فارمر، موسی مصطفی، اما میرز، نائومی جی. اوگاوا، جو ساندی و پرسی هاینس وایتاز جمله بازیگرانی هستند که در سریال چهارشنبه حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند.

سریال چهارشنبه به عنوان یک سریال پلیسی، فراطبیعی و رازآلود توصیف می‌شود که چهارشنبه آدامز را به عنوان دانشجوی آکادمی Nevermore نشان می‌دهد. ونزدی از یک طرف سعی می کند بر توانایی های روانی در حال ظهور خود مسلط شود و از طرف دیگر باید جلوی داد و بیداد و بی قانونی هیولایی را بگیرد که مردم شهر محلی را به وحشت می اندازد. او همچنین باید معمای فراطبیعی را که 25 سال است والدینش را درگیر کرده است، حل کند. همه این ها در حالی اتفاق می افتد که چهارشنبه در Nevermore با بسیاری از روابط جدید و پیچیده روبرو خواهد شد.

چهارشنبه قرار است پاییز امسال در نتفلیکس پخش شود. تیم برتون در سریال چهارشنبه به عنوان تهیه کننده و کارگردان حضور داشت. هم آلفرد گوف و مایلز میلر، نویسندگان و سازندگان مجموعه اسمال ویل، به عنوان نویسنده و مجری برنامه در خانواده آدامز ظاهر خواهند شد. فصل اول سریال جدید خانواده آدامز در 8 قسمت تولید و پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید